www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Neizdarīts servis + jaunas problēmas klāt !!

Datoru Ātrā Palīdzība - Neizdarīts servis + jaunas problēmas klāt !!

Es aiznesu savu MAC BOOK PRO tiiriit no 3 uzlecoshaam virusa lietaam .... manu kompi tur notureeja 3 diennaktis ...lai gan tas skaitaas " Datoru atraa paliidziiba ".... otrajaa vakaraa man jau palika slikta nojauta par to ilgo viirusu tirishanu manam pusgadu jaunajam Macam !!

Kad beidzot dabuuju - majaas iesleedzu - ilgi nebija jagaida un uzleca atkal tas pats viirusa saits , tad maniiju ka interneta savienojums pazuud- paarestateju . Un kas pats interesantaakais - parrestarteet vajadzeeja ik pa laikam - agraak man taadi briinumi pirms "servisa " nebija ! Tad uzleca cits viirusa saits .... Un taa vairaakkart ..... nu ja agraak taa notika 1 reizi nedeelaa- tad tagad 5 reizes 1 vakara laikaa !!!!!!!!!!!!

Un veel ko pamaniiju - ka nez kapeec Youtubee paraadijusies informaacija par hokeja speeleem , mashiinaam un kautkaadaam stulbaam dziesmaam - un kaa zinaams-ja tu ko skaties youtubee- ta nakosho reizi piedaavaa jau to pashu daudz lielaakaa izveelee !!
Taatad mani "kaktu servisa specialisti " REAALI IR IZKLAIDEJUSIE PA MANU KOMPI !!!

ESMU SHOKAA + nu mans kompis veel vairaak ir virusu saitu paklauts .
Ceru ka nav skruuveets valjaa un kas sadariits vai mainiits iekjsaas !!!!!!!!!!!!!

NENESIET SAVUS KOMPJUTERUS UZ " Datoru aatro palidzibu" uz www.dap.lv A. Čaka iela 91-10 Rīga, LV-1011 !!!!!!!!!!
Izmetisiet naudu un veel sanemsiet atpakal savu daargi pirkto- bet nu jau sachakareetu tehniku :(

W

K KJanis 23.03.2014

Viviana - "nevazājies" pa "kur-pagadās-saitiem", never vaļā da jebkādus pielikumus ko saņem mailā un nopērc normālu antivīrusu programmu. Tas arī viss kas Tev jādara.
Kas attiecas uz servisu. Nu, par ātrumu nekomentēšu!
Par to, ka problēma ir biežāk vērojama, ir jāsaprot, ka jebkurš defekts mēdz progresēt! Mašīnai ritenis var sākumā čīkstē, tad klabēt un tad atkrist nost pavisam, ja savlaicīgi nesalabo! Tāpat Tavam datoram! Vīrusa ietekme progresējoši postoša. Vēl pēc laika vispār nevarēsi ieslēgt datoru!
Vēl.
Nezinu kur Tu strādā. Iespējams Tev ir laiks darba laikā darīt neko! Servisos parasti laiks ir nauda - maksā par to, cik izdari darbus, nevis cik nosēdi internetā! Tāpēc, ir tikai aplami domāt, ka kādam servisa čalim ir laiks interese un vajadzība ap Tavu datoru darboties vairāk, nekā tik, par cik paņems no Tevis naudu.

W Wiwiana 24.03.2014

...loti aplams komentaars ! :) smiekli naak par to "domu dzilumu"
Laikam pashi servisa darbinieki satraukushies ko - vai ??!!

N NicolasNC 24.03.2014

Bez problēmām un ātri.

K KJanis 25.03.2014

Wiwiana, re kur Tev pieteicās vēl viens "ātrais bezproblēmu" serviss! :D Tu tikai maksā!

V vgy7 16.05.2014

ābolam naudas pietika, prātam nē... vispār jau ābolisti, līdz caurejai pakaļā, visiem cenšas iestāstīt, ka tam superverķim vīrusu nemēdzot būt, bet te redz atrodas ļautiņi, kam šie kā sunim blusas vairojas...