Datoru Ātrā Palīdzība - Krāpšana

Februāra sākumā aiznesu uz t/c Damme filiāli savu telefonu ar konkrētu problēmu - ņemot ārā sim karti salauzu sim ligzdu... Telefons darba kārtībā - izmantoju youtube, facebook utt, tikai pazvanīt nevaru.
Paņēma uz diagnostiku. Nākošajā dienā saņēmu zvanu, ka remonts plus detaļas izmaksās 50 naudiņas un telefons būs gatavs līdz nedēļas beigām. Priecīga, ka viss būs gatavs tik ātrā laikā, protams, piekritu remontam.
Gaidu - nav un nav.. pēc nedēļas ierados pati apjautāties, kā tad sokas ar remontu. Detaļas nav atnākušas, nedaudz jāuzgaida. Vēl pēc nedēļas atkal biju klāt - tieši tas pats stāsts.
Vēl pēc nedēļas atkal... Vakar, 15 martā, mans mērs bija pilns un aizbraucu pakaļ - domāju paņemšu tādā stāvoklī kā ir un nesīšu uz citu darbnīcu. Par lielu izbrīnu telefons bija gatavs - jau vairākas dienas atpakaļ nomainīta ligzda un izjaukts mētājas uz galda. Meistars salika kopā detaļas, iedeva man telefonu un pateica - viņš ir izlādējies, bet viss ir salabots un strādā. Kad pateicu, ka vēlos pārbaudīt vai viss strādā un tikai tad apmaksāt remontu, izrādās - telefons vairs nelādējas un neslēdzas iekšā! SKAISTI! Tā kā mana neapmierinātība bija acīmredzama 50 eiro vietā saņemu piedāvājumu samaksāt 24,12... Esmu ar mieru maksāt pilnu summu par remontu, kā bijām vienojušies telefoniski, bet ja es nevaru pārbaudīt vai viss darbojas par ko man maksāt? Beigu beigās, meistars piedāvāja telefonu paņemt mājās, tur uzlādēt, pārbaudīt un tikai tad samaksāt nu jau 24 eiro.. Tā arī izdarīju. 5 stundas pie lādētāja un ČIKS.. Palādē 15 min pēc tam vairs nelādējas, ieslēgt nevar. Pazvanīju vakarpusē uz to pašu filiāli un tam pašam meistaram, izskaidroju situāciju. Man piedāvāja samaksāt nu jau 12 eiro, par pašu sim ligzdu. Kad pajautāju, kurš man kompensēs to, ka telefons tagad ir metams miskastē - vairāk maksāt nevajag neko! WTF? Piebilda, ka varu aiznest citam meistaram, lai pamēģina dabūt telefonu pie dzīvības un ja izdosies - būs pateicīgi saņemt tos 12 eiro par detaļu.. Tagad, man atkal jānes kādam citam, lai atrod problēmu, kāpēc neslēdzas iekšā, jāmaksā par remontu, nezin cik ilgi jāgaida... Vājprāts! Mīļie cilvēki, ejiet ar lielu līkumu garām šim kantorim!
Tomēr, gribu pateikt paldies par atsaucību un ieinteresētību meistaram, kurš vakar strādāja. Nabagam bija jātaisnojas un jāsarkst par kolēģa kļūdām un par patoloģisku kolēģa ekstremitāšu izvietojumu...

J Jānis 16.03.2018

Intereses pēc vajag uz šo kantori aiznest pilnībā strādājošu telefonu ar izdomātu problēmu un paskatīties ko un par kādām naudām būs salabojuši ejošu telefonu!

Iespējams tu nezināji, bet jūsu problēmas tiek pārbaudītas uz vietas, pirms ierīce ir nodota remontā. Gadījumā, ja jūs izdomājat problēmu, ka pats par sevi, pēkšņi, pārstāj strādāt Wi-Fi, jums ieteiks mainī mātesplati, jo tas 90% gadījumu būs Wi-Fi modulis.

Ja nu gadījumā, jūs tomēr izdomāsiet problēmu, kuri viņi uzreiz pārbaudīt nevarēs, teiksim, (Telefons dažkārt lādējas ārā normāli, bet pēc tam ļoti strauji krītās, pēc diagnostikas būs 3 varianti.)

1) Jums pateiks, ka nekādu problēmu nav pamanīts
2) Ja "JŪS" vēlaties, viņi var nomainīt bateriju, bet nav fakts, ka palīzēs
3) Metiet telefonu miskastē|

Pa lielam, no jūsu puses laika tērēšana.

SamTroll 13.08.2018

viņi drīzāk kaut ko speciāli salauzīs un tad piedāvās to saremontēt..

J Jānis 16.03.2018

dodu 90%, ka viņi atradīs ejošam telefonam 100 un 1 defektu!

O Ojārs Riss 16.03.2018

Esmu saskārieis ar līdzīgām problēmām, tagad atzīstu tikai vienu mob. telefonu remontu Zemitānu ielā, nummuru nezinu, pelēka ēka. Viss ātri un skaidri, nekādas ...

M melkaja22 23.05.2019

Bet cilvēki, ko jūs gribat un pie kā salabot. Padomājiet taču analītiski! Pie mums tādus speciālistus neapmāca, no kurienes viņiem zināt, kā jālabo datori, telefoni u.c. ierīces? To var izdarīt tikai tas, praktiski, kas šādu ierīci ir pats salicis vai izveidojis! Loģiski, ka ne tikai šis kantoris nemāk labot un remontēt, tādu būs daudz. Un tas ir jāsaprot!

M Mētra 17.01.2020

Lasu un brīnos!
Telefonu remontu, parasti, veic kvalificēts tehniķis, kurš ir mācījies elektroniku un ieguvis atbilstošu izglītību šajā jomā. Kāpēc man būtu jāapšauba šī cilvēka kompetence? Manuprāt, vainīgs ir tikai un vienīgi darba devējs, kurš pieņem darbā amatierus (pat par amatieriem grūti nosaukt).. Jūs, apmeklējot ārstu, taču nejautājat, lai parāda diplomu un ārstniecības reģistra numuru, bet uzticaties ārsta zināšanām un praktiskajām iemaņām. Jūsu komentārs nevietā!