Datoru Ātrā Palīdzība - Bojājums

Mans fotoaparāts nostāvēja remontā vairāk kā gadu, zvanīju ik pa mēnesim, bet atbildes bija dažādas kāpēc nav sataisīts. Beigās dabūju atpakaļ nesataisītu. Bet pa to gadu kompānija bija paspējusi manu fotoaparātu izmantot, kā donoru, bija siksniņa noņemta, cita baterija ielikta iekšā, kas nestrādāja un pats sliktākais - saplēsts objektīvs. Pēc ilgiem meliem, ka objektīvu sataisīs, ka jau sūta jaunu, ka ir nedaudz tikai vēl jāpagaida, pagāja aptuveni pus gads, mēs vienojāmies par simbolisku naudas summu kompensācijai un šķīrāmies. Rezultātā man šobrīd ir nestrādājošs fotoaparāts, nestrādājoša baterija, bez objektīva un siksniņas, un es pat nezinu ko vēl viņi manam aparātam ir izdarījuši.

27.01.2019

е Евгений_ 11.11.2019

Отдал монитор на диагностику и ремонт (перегревается блок питания и отключает дисплей). Не могли установить причину, хотя я назвал ее. Звонил через день: то курьер забыл отвезти мастеру, то мастер еще не посмотрел, то мастер забыл поставить на диагностику и так две недели! Причину не смогли найти (наверное надо подучиться мастеру). В итоге захотел забрать монитор, а он поцарапанный! При предъявлении претензии, приемщик смотрит на меня и говорит, что так и было и что они аккуратно запаковывают в пленку и отправляют с курьером. Показываю фотографии монитора, которые сделал при нём же перед сдачей, где нет этих повреждений. На что он нагло говорит: "ну и что, бывает". БЫВАЕТ! блин! В общем, если сдаете к ним, ОБЯЗАТЕЛЬНО ФОТОГРАФИРУЙТЕ и ПРОВЕРЯЙТЕ при получении - про сам ремонт не знаю как, мне даже банальный конденсатор поменять не смогли. Не профессионально