www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība 40€ par nesalabotu datoru un izšķiestu laiku

Datoru Ātrā Palīdzība - 40€ par nesalabotu datoru un izšķiestu laiku

Aiznesu uz mežciema servisu datoru, kam čakarējās wi-fi. No sākuma teica, ka slabos to tai pašā dienā, vai nākamajā. Tikai 3. Dienā vispār apskatījās un zvanīja, lai prasītu, vai datoru labot par 40 eur - piekritu.

Solījās salabot līdz dienas otrai pusei, bet jau atkal nekāda ziņa, tādēļ gāju pats skatīties, kas tur notiek. Atnākot - jā, dators ir gatavs. "PALDIES", ka rēķinās ar manu laiku... Bet lai nu būtu. Pārbaudām datoru - jā, strādā, paldies.

Atnesot mājās wifi sāk čakarēties... Jau atkal. Tā stundu, līdz dators vairs neredz apkārtējos tīklus, kas bija sākotnējā vaina! Šo sùdzību rakstu no telefona, kas ir pieslēgts pie mājas wifi, tā, ka tā datora vecā vaina, kas nav salabota.

40 EUR - par laika izsviešanu. Man nav vārdu.

NEVIENAM neiesaku šeit spert savu kāju!

E

MacBeton 12.10.2017

Nu ja teu paziņu lokā nau neviens datorspec ta tu i glups cilvēks un pelnijis tikt appists.
Viss pareiz!

M Mētra 17.03.2018

Cien. AndronMc! Domāju, ka cilvēks nav pelnījis, lai viņu sauktu par glupu tikai tādēļ, ka paziņu lokā nav neviena IT speciālista. Turklāt, kritika no Jūsu puses ir absurda un attiecināma uz Jums - glups ir cilvēks, kurš ir iemācījies tikai zākāt citus, bet pats pat rakstīt neprot.