www.sudzibas.lv Dato.lv Ļoti slikts serviss

Dato.lv - Ļoti slikts serviss

Aizvedu datoru, lai veiktu pilni profilaksi. Pēc 5h saņēmu tādu kādu aiznesu un vel paprasīja 10€ maksāt par to ka tas zirgastainais ķēms vispār ir paskatījies uz to datoru. Ehh, nav labu servisu, nu nekur atrast nevaru... (labu es domāju tādu kur patiešām Tev visu izdara)
Starpcitu mans brālēns tur pirka datoru, cilvēki mīļie nepērciet tur jau nokomplektētus datorus jo viņi komplektē tā lai jūs pēctam pirktu no viņiem daļas. Piemēram pārdod datoru baigi labo, bet mātes plati piemēram ieliek vissudigako kāda ir, lidzarko jūs sākat meklēt problēmu, bet to jau viņi tikai gaida :) mēģinās jums pārdot uz jūsu nezināšanas rēķina ;) labak atrodiet cilvēku kurš jums saliks datoru.

BondsBonds 08.02.2020

Kas tev liedz pirkt oriģinālos datorus, ar oriģinālajām daļām pa 1/3 vai 1/2 dārgāk gan..

BondsBonds 08.02.2020

Tā gan nav. Ja visas detaļas no viena, daudz maz, ražotāja tad 100% dators kalpos ilgāk un būs gan klusāks, gan tērēs mazāk enerģijas un pēc pārdošanas vērtība būs augstāka. Tāpata atsevišķos gadījumos ražotāja garantija.
Sakomplektēt var arī no ražotāja pa tiešo vai dīlera.

A AiJa KoKaReViČa;) 16.02.2020

Kāds sakars ar šo postu? :/
Komplektēju datoru pati ar Corsair ražojumu.
Gribēju tikai veikt profilaksi. Beigās neieguvu neko un vel par to samaksāju.

M Mego izmeklētājs 09.02.2020

Jautājums tik viens,ja jau bralenu kā sakat apčakarēja ko tad jūs turp gājāt?

A AiJa KoKaReViČa;) 16.02.2020

To sapratu tikai pēc redzētā. Diemžēl