www.sudzibas.lv Darts Design Zemas kvalitātes drukāti reklāmas materiāli uz plēves, ar šķību un paviršu to uzlīmēšanu uz Jums vēlamā objekta (automašīna, veikala skatlogs, planšetes utt.).

Darts Design - Zemas kvalitātes drukāti reklāmas materiāli uz plēves, ar šķību un paviršu to uzlīmēšanu uz Jums vēlamā objekta (automašīna, veikala skatlogs, planšetes utt.).

Ļoti slikts servis, komunikācija ar firmas darbiniekiem slikta, neatsaucīgi, neieinteresēti, novecojušas programmas kā rezultātā nevar atvērt iesūtītos failus. Problēmas ar savu kļūdu atzīšanu. Iesaku neveikt šiem puišiem 100% priekšapmaksu, jo rezultātā saņemsiet zemas kvalitātes drukātas reklāmas materiālus uz plēves, kuras vienaldzīgi un pavirši būs uzlīmējuši. Viņi pelna un iziet uz to, ka klients vainīgs, kas ir pilnībā pretēji patērētāju tiesībām. Salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem, kas veic drukas pakalpojumus cenas augstas un neatbilst kvalitātei. Iesaku, ja vēlaties labu servisu, atsaucīgu personālu un kvalitāti, kas atbilst cenai, tad noteikti neizvēlaties Darts Design pakalpojumus.

C

Ventilators 24.10.2017

Juridiska persona, kas veic komercdarbību NAV patērētàjs. Beidziet izmantot šo vārdu. Jums nav tādu tiesību to piesaukt un būt nelaimīgiem

D Drukāšana 03.12.2021

Nezinu kāpēc tik ļoti jāsarežģī, mūsdienās ir pašakpalpošanas on-line servisi, piem. https://budgetprint.lv, pats visu izdari neizejot no mājām.