Danija - Simona Perle

mani pienema sajaa veikalaa stradaat...teica ka esmu loti laba darbiniece un viss ir ok...nostradaaju sajaa kolektivaa 2nedelas un mani izmeta-par to ka veikala vecaka pardeveja SIMONA PERLE uzzinaja ka esmu stavoklii...man nepaskaidroja iemeslu...bet vnk pateica lai savacu savas mantinjas un dodos prom...jo manaa vieta naaks stradaat cita meitene...es biju sokaa...man bija nosleegts liigums ...es visu biju parakstiijusi...bet probleema tajaa ka vinja man neatdeva manu liguma kopiju...+vel par tam 2ned. ko nostradaju, man neizmaksaaja ne santiimu...viss kolektiivs kas tur stradaa no(dirs)... to Simonu...vinja pati nestradaa...tikai staigaa pa veikalu un klacojas ar savaam draudzeneem

I

K kk 09.05.2009

jaa

. ....kl 10.05.2009

Speciāli pastudēju Darba likumu.
Palasiet 33. pantu.

B Bite 10.05.2009

Kādas kaislības. Arī labi advokāti baltu par melnu nevar pataisīt, tā tāda parastā cilvēka izpratne par tiesvedībām un starp citu labi advokāti maksā tik daudz, ka diez vai meitene varēs tos atļauties. Grūtnieci mierīgi var atlaist pārbaudes laikā - vienlaga, zināja darba devējs vai nezināja. Mierīgi, ja iemesls atlaišanai papīros tiek norādīts nevis grūtniecība, bet pārbaudes laika neizturēšana. Ieva var un viņai ir tiesības dabūt samaksu par nostrādātajām nedēļām un viss.

I Ilze 10.05.2009

Evelīna, man liekās, nesaprot par ko iet runa!!!

E elīna 09.11.2009

man bija tāda pati situācija, es gāju uz darba inspekciju un mani atjaunoja darbā