Daniels Neibergs - KrapniekAdvokats

Krapnieks un Nezinitis, kartojot mantojuma lietu izkrapa 200 Ls, varetu padomat ka maza summa, bet advokatam ta nepienakas darit. neko nemak, taisa dokumentus kludainus un nepareizus, kas pec tam citam juristam japarskata. Esmu parsteigta par sada surogata atrosanos ka advokatam. Labi ka nomainiju uz citu normalu advokatu, pareizi jau saka, ka skopais maksa divreiz.

Vairāk sūdzības par Daniels Neibergs

Da Dans 19.02.2013

Labdien, tie ir meli, tikko lūdzu lapas administratroru dzēst šo sūdzību:

Jūsu mājas lapā ir publicēta apzināti nepatiesa, manu godu un cieņu aizskaroša ziņa, kas satur lamu vārdu attiecībā pret dzīvu būtni - "surogāts", atzīstot mani par vainīgu mani noziegumā "krāpšana", ko var tikai tiesa:

Daniels Neibergs Sūdzības un Atsauksmes
Daniels Neibergs
Publicēja: GintaDziedataja Nov 6, 2012
KrapniekAdvokats

Esmu vienīgais advokāts ar šādu vārdu un uzvārdu. Man nav klientes vārdā Gintas, nedz arī cita klienta, kuram būtu palīdzējis 'kārtot mantojuma lietu'. Mantojuma lietas vispār kārto zvērināti notāri. Par manu profesionālo advokāta darbību neviena persona kopš 2001. gada Zvērinātu advokātu kolēģijā nav iesniegusi sūdzību, tāpat pret mani neviens nav vērsies nedz ar pretenziju, nedz cēlis prasību tiesā.

Es pamatoti turu aizdomās, ka šo anonīmo sūdzību rakstījis grāmatvedības firmas īpašnieks kā atriebību man par mūsu biznesa domstarpībām. Nevēlos turpināt atriebības ķēdi, tāpēc atturēšos no konkrētības.

Mans e-pasts ir [email protected] un pēc argumentēta pieprasījuma varu sniegt sīkāku info.

Ja manu lūgumu par šīs sūdzības dzēšanu šīs mājas lapas īpašnieks neizpildīs, tad būšu spiests vērsties Valsts policijā ar iesniegumu par iespējamo kriminālpārkāpumu, ko veikusi pagaidām anonīma persona, bet kuru turpina atbalstīt Jūsu Baltkrievijā reģistrētais mājas lapas īpašnieks.

ar cerību uz godaprātu,

Daniels Neibergs

An Andrejs3023 23.03.2013

Cik zinu sis dzeks normali mazga naudu, tiesa satikos vispar neko nezin par lietu, brinos, ka vel strada par advokatu, vinam vajadzetu nomainit profesiju. Ha un mans draugs nokomenteja, ka vins vilto dokumentus un pec tam no iesaistitajiem izspiez naudu