Dana Vorobjova / Dana Care - Permanentais make-up

Noteikti izlasiet, pirms ejat pie viņas taisīt make-up! Nezinu, cik sūdzība, drīzāk draudzīgs brīdinājums.
Dana Vorobjova (pēdējā laikā spamo caur papildus profilu Dana Care) Draugiem.lv domubiedros meklēja modelītes uz permanento make-up, pati biju iedomājusies, ka tas notiks skolā, pasniedzēja klātbūtnē, bet, kad atnacu un iztādījās salons, nospriedu, ka gan jau viss būs ok, ja jau modelītes meklē, izlītība skolā noteikti iegūta.. Iepriekš biju nosūtījusi bildi, kas redzama pievienotajās bildēs, kādu acu līnju vēlētos. Nez kāpēc viņai atmiņā bija palikusi šausmīgi resna, bet to izrunājām, ka vēlos tievāku un sākot no skropstu līnijas sākuma. Kad procedūra bija galā un ieraudzīju rezultātu, uzreiz prasīju, kāpēc ārējā kaktiņā līnija nav līdz galam, bet tika atbildēts, ka tas ir uzpampums. Bildēs var redzēt, ka ietetovēts ir nevienādi, bildē labajai acij arī kaut āds mistisks punkts aiztetovēts garām un man personīgi liekas, ka gali ir mazliet par platu, līniju visi gali noteikti pa īsu - ar visu seju kopumā, izskatās pēc mana pirmā mēģinājuma ar laineri.
Sašutumu izraisīja, ka tikai pēc procedūras man paziņoja, ka, iespējams, pēc pāris nedēļām būs jāatnāk pielabot krāsu, bet tas neesot obligāti, protams, par papildus 10Ls samaksu, kā arī jānopērk smēre, bet to laikam pašai vajadzēja iedomāties, ka kopšanai būs nepieciešami vēl līdzekļi (3.20Ls). Pēc gala rezultāta iegūšanas (skatīt bildes) sūtīju vēstules ar bildēm un savu mulsumu par tik sliktu iznākumu, galu galā, ikdienā strādāju ar cilvēkiem, man tika atbildēts, ka nekas, nekas, visu šajā pielabošanā sataisīšot kā vajag, bet, kad prasīju, vai var dot kādu garantiju un maksāt tikai tad, kad rezultāts būs labs utt., prasīja, kāpēc nemeklējot tad citu meistaru, ja tik ļoti nepatīkot viņas pirmais veikums. Uz vēstuli, ka rakstu tāpēc, ka meistaram vajag uzņemties atbildību par savām kļūdām un vai tad var ieteikt kādu labu citu meistaru, atbildi nesaņēmu.
Es personīgi arī minimāli nodarbojos skaistukopšanas jomā un, nedod Dievs, kaut kas ne tā sanāktu, naudu pat par materiāliem neprasītu un censtos kā kļūdu labot, tāpēc šī attieksme liekas tik šokējoša un, domāju, jāpabrīdina visas, kas apsver domu par permanento make-up, jo tas tomēr saglabājas 3-5 gadus..
Jau esmu sazinājusies ar citu meistarīti, kas piekrita mēģināt labot šo pasākumu, bet gluži kā bildē vēlējos maz cerību, ka sanāks - rūgta mācība dzīvei.

D

Dannii Disaster 19.05.2013

Taa bilde ir Fotoshops. Nedomaaju, ka tai modelei, dziivee, liinija ir labaaka nekaa Tev. Cik redzeeju sievieteem taadu meikapu, nevienai taa liinija nebija taisna.

Bet sheit var redzeet, ka meistarei nav nekaadas aesteetikas izjuutas - taadaam aciim nepiestaav tik iisa liinija, un kreisajaa pusee... vispaar nevar saprast no kuras vietas vinjai rokas aug, ka vareeja tik shkjiibi uzziimeet.

ilmaars 19.05.2013

Es nezinu, kā tai "meistarei" likās, bet te ir tikpat kā ar flomasteru uzskricelēts un atstāts. Nevīžīgi. Baigi raustīta tā līnija, laikam pa logu skatījās kad taisīja, dura...

D Dīvainīte 19.05.2013

Es tādas līnijas bez problēmām (vienādas) varu uzzīmēt ar škidro laineri, nepieciešams tikai treniņš (ko meistare varbūt varēja vispirms ar nomazgājamo krāsu veikt pirms ņēma mašīnīti rokās), bet bilde arī tika sūtīta ilustratīviem nolūkiem - biezumam un garumam.. Vienkārši gribēju ietaupīt tās 10min no rīta un neuztraukties par kosmētiku vasarā, ūdenī, pirtī utt., tagad lielāka noņemšanās nekā pirms procedūras, jo neuzkrāsojusies vairs no mājas ārā nespēju iziet.

Dannii Disaster 19.05.2013

Pieaudzee garas/biezas skropstas (vabuut tikai acu kaktos). Tad taa skjiibaa liinija buus daljeeji aizsegta, un nebuus jaauztraucas par meikapu no riita.

F fcuk 19.05.2013

Tā DANA VOROBJOVA ir šitā ----> https://www.facebook.com/dana.vorobjova ???

K Katerina Alexandrova 19.05.2013

Piekritu visiem - shausmigs darbs, ko tadu vel neesmu redzejusi, kaut gan man daudz pazinas taisija permanento make-up

D Dīvainīte 19.05.2013

Fcuk, jā, tā pati. Mans mērķis nav nomelnot cilvēku, bet tikai pabrīdināt nākamās meitenes, jo pirms gāju taisīt googlē varēja atrast tikai pērkamkopā akcijas kuponu: http://www.perkamkopa.lv/lv/product/4822/Permanentais-grims-uzacim-acim-un-lupam
Varbūt es vienkārši biju ļoti neveiksmīgs gadījums..

L Linda Lii 26.05.2013

Lieliska meistarīte, esmu viņas kliente un varu to apgalvot :). Smieklīgākais ir, tas, ka visi komentāri ir pievienoti vienā un tanī pašā dienā, tā vien izskatās, ka tā vien visi ir gaidījuši šo ierakstu :D. Kāds ir ļoti nelabvēlīgs .
Ļoti jauka un prasmīga meitene, ļoti žēl, ka atrodas šādi nelabvēļi. Bet, tas jau, lai paliek nelabvēlim uz paša sirds apziņas.

M mimo 26.05.2013

О каких недоброжелателях речь? Человек, помимо своей истории, ещё и фотки этой работы выставил. Всё очень наглядно.

K Krieka 14.06.2013

Tas ir pats briesmigakais ko esmu kadreiz redzejusi, tada sajuta ka meistare nemak zimet vispar, un kada starpiba kad pievienoti komentari vena diena vai katrs sava diena, jo ir jau bilde kur skaidri un gaisi var redzet rezultatu, bet es drusku ari neizprotu pasu meiteni kas gaja taisit... vai tad sakuma neuzzimeja ar zimuliti, lai varetu redzek formu! Man acis ir vairakkart taisitas un parasti pirms taisisanas uzzime ar flomiti, lai es varetu redzet ko man tur vispar taisis! Ja neesi vel atradusi kas to izlabos, tad varu man uzrakstit uz meilu iedosu tik tiesam labas meistares kontaktus! Starpcitu sodien draugos domubiedru grupa, bija akcija pie vinas uz permanento, ja kads grib so te pa nemaz ne letam cenam tad drosi ;)))

D Dīvainīte 14.06.2013

Uzzīmēja jau sākumā it kā ok vēl ar tekstu, ka uztaisīs mazliet šaurākas, jo noņemt grūtāk kā pielikt.. Ka tik ne arī..
Biju jau pie citas meistares, kas kļūdas izlaboja un tagad izskatos pēc cilvēka, diemžēl, garām aizdurtos punktus likvidēt nevarēja un superresnu līniju, kas tos pārklātu, arī nevēlējos līdz ar to līnija nav perfekta. Korektors būtu bijis uzkrītošāks, kā garām esošais - tur vairs neko. Cena, protams, kā ejot pie meistares par pirmo reizi nevis korekciju un tur arī parunājoties sapratu, cik daudz darīts nepareizi, kas esot elementāras lietas, ka jājautā, kur tādus diplomus ikā Danai zsniedz?!. Varbūt pašmācība no youtube? o.O
Pie Danas procedūra ilga ~40min, jo ir spiedusi dziļi adatu, kas arī radīja vismaz nedēļu ilgo un pamatīgo pampumu un pāri arī gāja tikai 2 vai 3 reizes. Pie jaunās meistares, procedūra ilga gandrīz 2h un acīm pāri tika iets daudzas reizes līdz viss noslīpēts līdz pēdējam kā arī acis neasaroja (pie Danas acis nepārstāja to darīt), kā arī pampums bija salīdzinoši ļoti mazs un pat nemanāms.
Katrā ziņā esmu tagad ļoti izglītota šajā jomā un meistarus tiešām iesaku meklēt caur pazīstamajiem vai daudz labām atsausmēm, darbu bildēm.
Un komentāri vienā dienā, jo jaunākās diskusijas parādās pirmajā lapā - man noteikti nav tik daudz nervu, lai taisītu vairākus kontus un dažādi komentētu savu ierakstu :D