www.sudzibas.lv Dairis Kārkliņš Bezatbildīgs īrnieks

Dairis Kārkliņš - Bezatbildīgs īrnieks

Labu laiku atpakaļ, izīrēju savu dzīvokli īrniekam, vārdā - Dairis Kārkliņš. Sociālajos tīklos sevi stāda priekšā kā - Darius.
Sākotnēji maksājumi tiek veikti laikus, laikam ejot, katru mēnesi jāatgādina un jāgaida arvien ilgāk, šo visu pamatojot ar finansiālām un cita veida grūtībām.
Pēc kaimiņu ziņas par to, ka dzīvoklim tika izlaustas durvis, īres līgums tika pārtraukts, durvis ievietotas jaunas, tomēr nepieciešais apdares darbu remonts netika veikts ( solot, ka pēc iespējas ātrāk tiks izsaukts meistars un viss salabots). Pēc dzīvokļa pieņemšanas tika konstatēts, ka ir arī cita veida bojājumi un dzīvoklī tika regulāri smēķēts. Tā nu Dairis vairākus mēnešus dod solījumus, ka viss tiks izdarīts un kompensēts, pēc kā uz laiku pazūd. Līgumā, kā otrā kontaktpersona tika norādīta Daira mamma - Vita Krevica. Mēģinot sazināties - atbildes nav.
Neuzķeraties uz šī sākotnēji škietamā atbildīgā irnieka, ja vien nevēlaties vēlak segt kosmētisko remontu.

Q

T Tanjuk98 10.01.2022

Ar tadiem tikai uz tiesu!