AtrisinātaDairis Ābols - Atrisināta

Steidzami meklēju personas kuras ir cietušas no šīs personas Dairis Ābols, sevi dēvē arī par Dainis Zviedrs. Krāpniecība lielos apmēros, izkrāptas naudas no privātpersonām, klientiem, padotajiem.
Kopā mēs varam.
Šis jau ir ieildzis uz apmēram trīs gadiem, kas nozīmē, ka neviens neko nedara. Man ir iesaistīti juristi un policija.
Lūdzu rakstiet man un kopā panāksim, lai netiek vairs apkrāpti cilvēki.
Šim cilvēkam nekas nav svēts.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta sudzība.lv 05.07.2017

Dairis ir atrisinājis visas lietas, man nav nekādu pretenziju pret šo cilvēku, saistībā ar to, ka administrācija liedz man izdzēst sūdzību, vēlos lai visi ir informēti, ka šis cilvēks ir mainījis savu dzīvi, vēlas dzīvot pēc sirdsapziņas. Personīgi es atvainojos Dairim, ka norādīju sensitīvo informāciju.

S sudzība.lv 12.06.2017

gaidu ziņas no cietušajiem

U uzmininukas 29.06.2017

Ka ar jums var sazinaties? Ari mekleju info par so cilveku kurs izkrapa man naudu!

E eduards29 18.07.2017

es ari tiku decembri apkrapts.uzrakstiju iesniegumu policija un ir uzsakta kriminallieta!tos kreditus kurus vins izskrapa,man nebus jaatmaksa!

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Atri gan atrisinaaja,iesaku ari citiem mainiit dziivesveidu,un viniem uzreiz buus piedots viss

Tā ir laba doma!
cilvēki mīļie, vai tiešām domājiet, ka šādā veidā risina situācijas? Nē taču.
Sazinieties ar mani pateikšu kā visu var risināt.

U uzmininukas 05.07.2017

Neko viņš nav atrisinājis, vēl joprojām naudu man ir parādā ko izkrāpa! Un tikai turpina stāstīt pasakas, ka atdos!

Z zaza_za 06.07.2017

Es ar viņu vienmēr varēju vienoties, runājot visu var sarunāt.
Nekad nav bijušas tādas problēmas, kā te tiek uzpūsts. Cilvēki mīļie, ja jau viss ir tik traki kā te raksta, kapēc tad cilvēkiem ar kurie var atrast normālu valodu visu atrisina?

U uzmininukas 07.07.2017

Arī es esmu persona ar kuru var atrast kopīgu valodu, bet tikai tādā gadījumā ja mani nevazā aiz deguna kā to dara šis cilvēks, katru dienu izdomājot citas atrunas kāpēc nevar man naudu atdot, vai ari sola ka tulīt atvedīs un ta arī neparādās. Un šis viss jau vismaz 4 mēnešus! Viņš tikai sola un sola, bet netur un nepilda savus solījumus!

Visiem, kurus minētā persona ir apkrāpusi, lūdzu, rakstiet uz: [slēpt]@inbox.lv
kopīgiem spēkiem pastāv iespēja, ka iebāzīsim šo personu arī aiz restēm. Pašlaik uz uzsākts kriminālprocess un Dairim ir piemērots samērā viegls drošības līdzeklis - dzīvesvietas maiņas paziņošana, bet, lasot, šo visu, ko viņš ir paspējis izdarīt jau šovasar (kriminālprocess ir par pagājušajā vasarā nepadarītu darbu), tad skaidrs, ka viņam būtu ne tikai jāpiemēro šāds drošības līdzeklis, bet arī jāsēž aiz restēm, kamēr tiek savākti visi nepieciešamie pierādījumi par viņa krāpnieciskajām darbībām.

EPASTS - [slēpt]@inbox.lv

S sudzība.lv 06.07.2017
ATRISINĀTS

Vēlos atvainoties Dairim Ābolam par nepamatotu sūdzību, ko ieliku. Norādot viņa tel.nr. un foto.
mans epasts [slēpt]@gmail.com

Visiem ir tiesības savu dzīvi mainīt, dzīvot tālāk pēc sirdsapziņas. Neviens mēs neesam ideāls. Katrs mēs kļūdāmies...katrs. Lai cilvēks spētu savā dzīvē kaut ko mainīt, ir jābūt iemeslam un iespējai to darīt.

Z zaza_za 06.07.2017

Piekrītu Jums. Visu var risināt.

K Kangarooo 26.10.2017

Kur tad ir bildes pieliktas un tel. nr? Fake profils. Mēgina tēlot ka kāds apkrāptais saka ka viss ir ok. Tēlojot neatgriežas nekas apkrāptajiem.

U uzmininukas 06.07.2017

Nu tad priecājieties ka Jūs esat varējuši sarunāt visu ar šo personu! Bet ir ļoti daudz cilvēku ko viņš ir apkrāpis un kas mierā neliksies kamēr nedabūs naudu savu atpakaļ!

Z zaza_za 06.07.2017

Un kur problēma? Kāpēc nevar pamēģināt sarunāt visu mierīgā ceļā?

U uzmininukas 11.07.2017

Ar viņu katru dienu mierigā ceļā mēģina atrisināt šo lietu, bet viņš tikai pasakas stāsta mēnešiem ilgi par to ka tulīt atvedīs naudu vai ka tulīt pārskaitīs! Skatos baigie aizstāvji pēkšņi uzradušies šim cilvēkam. Ha, Dairis pats sev komentārus raksta, baltāks par baltu mēģina sevi pataisīt šeit, bet patiesībā zvana un lūdzas lai izņem sūdzības. Bet kā piemin to lai atdod naudu, kaut pa daļām, tā uzreiz šis nomet klausuli. Un jūs man vēl mēģināt iestāstīt ka ar viņu var ko sarunāt vai ka viņš dzīvi mainījis ir?!

N no no 11.07.2017

Krāpniekes vienos vārtos !

MĒLIS !

Ja cilvēks kļudas neapzīnoties , , tad vār piedot , Bet ja katru dienu apzinātii apkrāpj cilvēkus , tad šaubos ka, tur kas līdz , ka vienīgi akmeni pie kājās un ezera vidu izmest lai peld!

N no no 12.07.2017

+ Dairis ābols taisa FAKE PROFILUS un sevi aiztāv!

jo tie vārdi kas rakstīti , tos vīņš man teica !

R ramtairidi 18.07.2017

Man jau gadu sola, bet NEKĀDAS kustības nav. Solīt māk, bet kad reāli jāizdara - nekas netiek darīts. Sola atzvanīt, bet nav to izdarījis gandrīz nekad. Dodiet ziņi ja ir interese puisi ielikt tur kur viņš pelnījis. Darba kvalitāte (krāsa vienā kārtā, otro sola uzlikt un notīrīt šo rūsu jau gadu) pieliktajās bildēs.

R ramtairidi 18.07.2017

Par darbu kvalitāti - pirms darbu sākšanas prasīju vai nevajag no sākuma notīrīt attaukot un nogruntēt uz ko viņš atbildēja - krāsā jau tas viss ir iekšā (daļēja taisnība tur ir), nevajag. Resp es jau gribēju, bet nepasūtīju viņa "kompetences" vadīts.

Revenge_ 24.10.2017

Vēlos informēt, ka Dairis Ābols ir atkārtoti aizturēts nozieguma brīdī šodien. Tas nozīmē, ka visu Jūsu palīdzība ir nepieciešama šobrīd. Saņemieties un uzrakstiet iesniegumu Zemgales policijas iecirknī. Šobrīd lietas no visiem iecirkņiem būs apvienotas un viss nodots Zemgales iecirkņa inspektorei.
Iesniegumu var sūtīt arī pa pastu. Neesiet vienaldzīgi. Lielāko darbu jau izdarīju Jūsu visu vietā. Vismaz uz šo ceru no Jūsu puses.
Šim cilvēkam nav vietas starp mums un tas ko viņš darīja ir prātam neaptverams.

L Ligita Freimane 19.11.2017

Meneśa laikā no policijas neesmu sańëmusi nevienu at bildes vëstuli, no ziemełu rajona iecirkna Sarkandaugavā,tagad iesniedzu vēll čiekurkalna 1 līnijā Intam Kuzim redzés cik ilgi vël büs jāgaida,tā par tautu rüpëjas müsu policija

Revenge_ 19.11.2017

Iesniegumi ir nogādāti vairāki simti, tas nav mēneša darbs visus pārbaudīt un pārskatīt. Pēkšņi visi kļuvusi tādi apņēmīgi, kad pēc septiņu mēnešu cīņas ir panākts tas kad viņš ir apcietinājumā. Kad es četrus mēnešus lūdzos visiem cietušajiem kaut ko darīt tad neviens negribēja pat pirkstu pakustināt...

Revenge_ 19.11.2017

Saprotiet ka naudu neatgūt,taču taisnību sirdsmieru gan.

V Vandra 09.04.2018

Esmu cietusi vairak nekā 4,5 gadus un sabojata kreditvesture.policija neko nedara.mans tel.29631645

Labdien, visi laipni gaidīti sagaidīt Dairi 11.02.2019. Abrenes ielā 8, plkst. 10:00, Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā. Paspiedīsim roku un paudīsim atbalstu viņam! Detaļas skatīt pievienotajā foto attēlā.