Dairis Ābols - Krāpšana

Šīm cilvēkam neiznomāt auto un vispār neiesaistīties nekādās darīšanas ar viņu!
Pāradnieks, uzmet, neapmaksā par nomu! Izdomā atrunas, un tml.
Galvenāis ka cits cilvēks iznomā auto viņam, jo viņa vārds ir zināms visiem. Protams ja pats savus dokumentus iesniegtu, viņam būtu uzreiz atteikts.

P

NOZĪMĒTĀS TIESAS SĒDES
Datums Laiks Adrese Sēžu zāle Tiesas adrese Piezīmes
11.11.2020 10:00 Abrenes iela 8, Rīga, LV-1356 Abrenes iela 8, Rīga, LV-1356

Lietas numurs 11518004917

Ivo 29.09.2020

Ziniet, īstenībā es sevi uzskatu par samērā adekvātu sudzibas.lv komentētāju, tāpēc piedāvāju pievērst šī komentātāja sūdzībām ne objektīvu skatījumu, jo uzskatu viņu par ieinteresētu personu, lai nomelnotu Daira Ābola personu, jo paskatoties autora profīlā smalkāk ir redzams, ka ir komentēts tikai par sliktu Dairim Ābolam (turpmāk tekstā DĀ), tajā pat laikā šajās pat sūdzībās figurē citu autoru komentāri, kuri arī savā vēsturē komentē tikai un vienīgi par sliktu DĀ, nāk prātā doma, ka tā ir kampaņa vērsta par sliktu DĀ

V Veselssaprāts 03.10.2020

Noteikti neesi adekvāts.

D Dairis Zvejnieks 13.10.2020

Dairis Ābols - Krāpšana

R Rinalds39 12.05.2021

Nezinu kas jums nepatīk, bet nu cilvēks man ir izdarījis labu darbu, visu kvalitatīvi izdarīja un apmierina. Nācis pie prāta.

R Rinalds39 12.05.2021

Tiktiešām pēc pēdējā komenta nesaprotu kas jums pret viņu ir. Nezinu kāds agrāk bijis bet visu dara ātri un labi..