Dairis Ābols - jumta darbi - Krāpnieks!

Neiesaku ielaisties nekādās darīšanās ar „jumtu meistaru” Dairi Ābolu (var stādīties priekšā arī ar citu uzvārdu, vecums ap 28 gadi, pārvietojas ar melnu BMW X5). Darbojas pierīgā – Olainē, Olaines novadā, Ķekavas novadā (galvenokārt vasarnīcu un privātmāju rajonos). Piedāvā veikt dažādus jumta darbus kā arī citus būvniecības un remontdarbus. Par šo darboni un viņa strādnieku – dzērāju brigādi ir ļoti daudz sūdzību. Darbi tiek veikti ļoti nekvalitatīvi, neprasmīgi, neiekļaujoties termiņos. Tiek sarēķinātas nepamatoti lielas tāmes ar mērķi, lai iegādātos par daudz būvniecības materiālu un pēc tam tos „pa kluso”aizvestu un notirgotu tālāk vai izmantotu citos objektos. Dairis ir apkrāpis arī daudzus cilvēkus paņemot avansā naudu, bet neveicot norunātos darbus – viņš nozūd un neatbild uz telefona zvaniem un īsziņām.
Nekādā gadījumā neaizdodiet viņam naudu!! Dairis sola naudu atdot maksimālais 3-4 dienu laikā, bet tas nenotiek! Viņš nemitīgi aizbildinās ar dažādām problēmām (salūzusi mašīna, problēmas ar klientiem utt.) un naudu neatdod mēnešiem!
Uzmanieties no viņa, jo Dairis Ābols sākotnēji atstāj par sevi ļoti labu, patīkamu vienkārša un godīga cilvēka iespaidu. Māk ar cilvēkiem kontaktēties viņu valodā. Izstāsta savu grūto dzīvi, kas protams viss ir pilnīgs izdomājums, lai tikai iežēlinātu un iegūtu otra cilvēka uzticību. Neticiet nevienam viņa vārdam un neielaidieties nekādās darīšanās ar viņu!!

Revenge_ 06.10.2017

Cilvēki, saņematies. Visa lieta sāk kustēt pamazām uz priekšu.
Latviešu tauta, es jau neko, ko tad es panākšu. Mūsu ir vairāki simti, tas necilvēks ir viens.
Rakstiet, izstāstīšu visu plānu kas ir procesā šobrīd. Viņam nav vieta starp mums.

R Ramiras 12.10.2017

Kā ar jums sakontaktēt mans nr.29221217

Revenge_ 18.10.2017

Cietušie, rakstiet iesniegumus Zemgales priekšpilsētas iecirknī, Alīses ielā 3A, Rīga.
Uzzvanot tur noskaidrosiet kurai inspektorei šo adresēt, šādu info nepublicēšu šeit.
Ja kādi jautājumi, rakstiet man [slēpt]@gmail.com

Revenge_ 18.10.2017

...

A abcd 19.10.2017

Revenge_ 21.10.2017

Cietušie, kā Jums šķiet divas dienas cietumsods ir pietiekoši šim cilvēkam? Tas ir viss uz ko ir spējīga mūsu likumdošana.
Nevariet iesaistīties, tad neraudiet ka tāds cilvēks ir Jūs piekrāpis.
Turpiniet klusēt un sēdēt savā vienaldzībā.

Revenge_ 24.10.2017

Vēlos informēt, ka Dairis Ābols ir atkārtoti aizturēts nozieguma brīdī šodien. Tas nozīmē, ka visu Jūsu palīdzība ir nepieciešama šobrīd. Saņemieties un uzrakstiet iesniegumu Zemgales policijas iecirknī. Šobrīd lietas no visiem iecirkņiem būs apvienotas un viss nodots Zemgales iecirkņa inspektorei.
Iesniegumu var sūtīt arī pa pastu. Neesiet vienaldzīgi. Lielāko darbu jau izdarīju Jūsu visu vietā. Vismaz uz šo ceru no Jūsu puses.
Šim cilvēkam nav vietas starp mums un tas ko viņš darīja ir prātam neaptverams.

L Ligita Freimane 14.11.2017

Mans iesniegums jau no 27 Septembera atrodas Rigas regiona parvaldes Rígas Ziemelu iecirknī ,uzskaites Valai t.67086032 lietas nr.KP [slēpt]@2147917 lúdzos lai pārsúta uz Lienes ielu ,pievieno,Tas neesot iespëjams pagaidām,mani apkrāpa par 250 e

Revenge_ 24.10.2017

Jaunākā informācija-
Visi kas rakstījuši citā iecirknī ne Zemgales priekšpilsētas, lūdzu sazinieties ar mani.
Šie iesniegumi jāraksta vēlreiz.
Iesaistījusies palīdzēt ir ļoti atsaucīga policiste, kas pie katra no Jums atbrauks pēc iesnieguma.
Rakstiet man epastā [slēpt]@gmail.com

Revenge_ 01.11.2017

Jaunākā informācija.
Daira lietu ir pārņēmis galvenais inspektors Ints Ķuzis, aicinu visus kas jelkad rakstījuši iesniegumu to darīt atkārtoti adresejot viņam, Čiekurkalna iecirknī. Tā kā lieta ir lielos apjomos un iesniegumi ar katru dienu pieaug, šobrīd no Jums visiem ir atkarīgs kāds sods būs viņam.
Nebaidīties, jo ārā viņš netiks. Arī es esmu saņēmusi draudus, gan no viņa gan no citiem viņa "aizstāvjiem"
Īpaši aicinu nebūt vienaldzīgām cietušajām sievietēm, kurām viņš ir izkrāpis naudu, stāstot par savām problēmām darbā, par to cik ir nesamaksātas algas darbiniekiem, stāstot, ka esiet vienīgā, īstā un mīļākā. Liekot noticēt viņa vārdiem pat ar asarām acīs, tas viss ir teātris un tādas mīļās viņam ir visur un ļoti daudz. Viņš māk pateikt katrai to ko viņa vēlas dzirdēt. Viņš atrod pieeju katrai un vecuma ierobežojuma viņam nav. Cietušās ir sākot no 19-60 gadus vecas. Vairākkārt ir draudējis daudzām ka izliks sociālajos tīklos viņu kailfoto un kompromitējošu informāciju, ja griezīsies policijā. Ka uzlauzis Jūsu sarakstes u.c. draudus. Tas viss tiek stāstīts gandrīz katrai. Ja no šī visa saredziet savu stāstu, neesam vienaldzīgas un rīkojamies.

L Ligita Freimane 03.01.2018

Arī esmu cietusī,iesniegumu iedevu gan Čiekurkalna 1 linijā gan Sarkandaugavā,gribētu zināt kas notiek,Vai atkal jāiet pie Inta Kuza lai ko uzzinātu,nekadu vēstuli no policijas jau nevar sagaidīt ,varbūt revenge varetu man pazvanīt 27300663

Revenge_ 04.01.2018

Ligita, šobrīd krāpnieks ir izlaists ārā līdz tiesai, kas manuprāt ir pilnīgs absurds. Jebkurā gadījumā visi viņa soļi ir zināmi, tāpēc Dairi ja šo lasi, nedomā būt gudrāks paar citiem, jo ja aizbrauksi prom, Tevi meklēs tie kurus noteikti nevarēsi ietekmēt. Un tāpēc labāk ceru ka izvēlēsies šo ceļu, mukt kā gļēvulis par ko saņemsi pa pilnu programmu.

A abcd 02.11.2017

D Dzintars 02.11.2017

Sis necilvēks sovasar Saulkrastos apkrāpa cilvekus.

Revenge_ 02.11.2017

Visi aicināti sazināties ar mani, es katram izstāstīšu kā labāk rīkoties. Ārā viņš neiznāks. Nebaidieties un katrs jūsu izkrāptais Euro ir lielāks termiņš viņam atrasties tur kur atrodas šobrīd.

Labdien, visi laipni gaidīti sagaidīt Dairi 11.02.2019. Abrenes ielā 8, plkst. 10:00, Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā. Paspiedīsim roku un paudīsim atbalstu viņam! Detaļas skatīt pievienotajā foto attēlā.

P puaro 06.09.2019

Vēl joprojām Dairis Ābols ir uz brīvām kājām, iemanto uzticību, izkrāpj naudu. Pārvietojas ar BMW X6

D [email protected] 27.09.2019

BMW X6, Nr. RV-30. Ir zināms, kad tiesa tagad nozīmēta?

P puaro 27.09.2019

Tieši tā! Arī jau nācies saskarties?

D [email protected] 27.09.2019

Jā. Gribētos zināt, kad viņu beidzot sodīs. Pa šo laiku vēl tik daudz cilvēku apkrāps, nodarīs pāri.

P puaro 27.09.2019

Nu vismaz pirms mēneša kāds viņu bija saticis personīgi, jo džekam nācās vairākas šuves uzlikt uz abām acīm... Bet vēl pa maigo tika cauri...

Labdien, visi laipniaicināt paskatīties uz mūsu mīļo Dairi CETURTDIEN 21.11.2019. Abrenes ielā 8, plkst. 11:30, Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā Abrenes ielā 8.
Paspiedīsim roku un "paudīsim" atbalstu viņam! Detaļas skatīt pievienotajā foto attēlā.

D Dairis Zvejnieks 13.10.2020

Dairis Ābols - Krāpšana

P Patiess Fakts 13.10.2020

Ieliekat bildi, lai redz kā izskatās.