Dainis Umbraško alias Edmunds Valters - kredīts

Cilvēki esiet gudri. Lai kā vajadzētu naudu neiekrītiet uz sludinājumu ZIP [slēpt]@inbox.lv(Dainis Umbraško) jāmaksā būs drošības nauda, kā samaksāsies tā kredītmenedžeris būs ārzemēs un naudu nedabūsiet.Es viņa solījumiem vairs neticu, jo uz e-pastiem neatbild.

V

A agris 05.05.2011

Stulba tauta, ibio, kada drosibas nauda, cik isti debili jus varat but???? nav tada juridiska termina kreditu tirgu!! mazums esat pardrazti jau, vel par maz???
Kas attiecas par Valtera kundzinu- sorit plkst 11.00 tika izdots orderis vina apcietinasanai, ta ka ja kadam ir informacija, kur so mudaku atrast, ludzu rakstiet uz epastu [slēpt]@inbox.lv, precizas info uzraditajam atlidziba 100LVL uzreiz, skaidra nauda!!
Un uz so pasu epastu ari iedosim precizu info, kur tiesam var panemt kreditus!!!bet protams ne par velti!!

V Vija 05.05.2011

Jāā! Nu ļoti izkopta leksika. Nezinu kā ar orderi viņa apcietināšanai, bet ZIP sludinājums ielikts 03.05., neizskatās ka krāpnieka kungs būtu atmetis savu niķi. Laikam jau viegla nauda labi "garšo". Vai tad pēc IP adreses nevar izskaitļot no kurienes ielikts sludinājums? Mūsu policijā taču jābūt speciālistiem.

Z zina 05.05.2011

Tas ir vienkārši, ejat uz policiju un rakstat iesniegumu par krāpniecību.
Brīnumi nenotiek, lai kā gribētos.

M Marta 08.05.2011

Vai ta nevar ar šitiem visiem šmurguļiem vienkāršāk: tak piekrītiet visiem noteikumiem, notēlojiet naivos un satiecieties. Tad sadodiet tā pa bieti, ka maz neliksies! Ja jau policija gadiem netiek galā ar šitiem urlām, tad rīkojieties paši! Tādu šmurguli tak viegli ievilināt tīklos, nav jau viņiem tā prāta nemaz tik daudz... Tikai rīkojieties, nevis ņerkstiet netā!

K kakinja 08.05.2011

jaa te jus piemaanis ka nu tikai

Z Zanda 24.05.2011

Dainis Umbraško uzradies atkal, ZIP sludinājumos ar veco labo e-pasta adresi. Interesanti, kur skatās policija. Tas tik rosās tālāk.

R rrggrgrgr 04.08.2011

galvenais jau ka sludinajuma publicesana turpinas!!!

I Innesa27 04.08.2011

Rakstiet iesniegumus, stabu iela 89, un atstājiet 10. pastkastītē, ja esat iemaksājis kaut pastsmit santīmus, arī rakstiet, jo visi iesniegumu ir svarīgāki, jo varāk iesniegumu, jo lielaka iespeja kriminālprocesa uzsākšanai, inspektori sūdzas par apkrāpto ieredņu kūtrību, ļoti maz iesniegumu, un maz kriminālietu, cilvēki grib strādāt, tapēc dodiet iespeju, ir tikai laika jautājums, kad krapnieki tiks saukti pie atbildības.

ž žanna 11.08.2011

http://www.zip.lv/lv/phone/37120274416/ Reku atkal tie izdzimtņi sludinās. Vai tiešām cilvēki nevar tos lopus pārmācīt tā ka savu tēvu un māti neatceras????

H heh 12.09.2011

Vai kāds ir saņēmis aizdevumu?

ž Žanna 26.11.2011

Re kādu man šie kungi atsūtīja e-pastu... Citējot Dainis umbraško :
Labdien!Uz cik ilgu laiku vēlaties aizņemties?Mums ir 3%gadā.Aizdodam līdz 10 gadiem.Mums no jums vajadzēs vārdu, uzvārdu, vecumu un drošības maksu 40Ls.Pēc drošības naudas saņemšanas gatavosim līgumu, kuru aizsūtīsim jums uz e-pastu un 2 dienu laikā jums tiks atgriezta drošības nauda kopā ar aizdevumu.Konta nummurs LV27HABA0551015737684, Personas kods-020187-12116, saņēmēja vārds, uzvārds-Edmunds Valters

Es atbildēju... Tikai 3% (!!!) gadā, pat ja aizdevumu ņemu uz 10 gadiem???:)Kāpēc nepieciešama "drošības nauda"??
Kādu garantiju man dosiet, ka "drošības naudu" man atdosiet??

Un krāpnieki man... Uz 10 gadiem būs 15%gadā.Pēc drošības naudas saņemšanas mēs sūtam līgumu ar pierādijuma veidlapu, ka esat maksājis drošības maksu!

Logiski, ka nekādu drošības naudu šiem suņiem nesamaksāju... Un man baigi patika šis viņu jēdziena --- pierādījuma veidlapa-----. Sasmējos pamatīgi par tiem stulbajiem jefiņiem!:DDDD Diez kāds Taisons viņus nav noķēris un sadevis viņiem tā ka māti un tēvu neatceras???:)))