Dainis Krastiņš - Krāpnieks

Vēlos pabrīdināt par personu Dainis Krastiņš no Baldones.
Izmantojot vecāku uzticēšanos apkrāpa manus vecākus par ievērojamu naudas summu. Izskatās, ka mīl dzīvot uz citu cilvēku rēķina un pieļauju iespēju, ka mani vecāki nav vienīgie apkrāptie. Melo, izvairās no atbildības. Iesaku izvairīties no jebkādiem darījumiem ar šo personu. Uzturas arī Zviedrijā. Tā kā Latvijā nav vienīgais ar šādu vārdu un uzvārdu, tad pievienoju Daiņa krastiņa foto.

A

N Nuiko 14.08.2022

Lūdzu sazināties ar mani annnija 😂ja jūs būsiet laipna atbildēt uz šo komantaru nosūtīšu jums manu telefonnunuru un jūs izstastisiet man kādu krāpniecību ar jūsu vecākiem ir bijusi un ir palikusi pašam ļoti interesē

N Nuiko 15.08.2022

Kur jūs Annija palikāt

N Nuiko 15.08.2022

Annija lūdzu ierasties šeit un risināt šo lietu kur palikāt mēs jūs gaidām. Är ievērojamu summu