www.sudzibas.lv Dainas kafejnīca Ļoti slikts serviss

Dainas Kafejnīca - Ļoti slikts serviss

Iegriezāmies šai ēstuvē 02.06.2019 ar domu padzert kafiju un apēst ko vieglu un ātri pagatavojamu. Bijām 4 pieaugušie un 2 bērni. Uzreiz uzprasījām, cik ilgi jāgaida zupiņa, salāti un bērniem pankūkas. Atbilde bija 10min. Okei sūtam augšā. Kafiju un limonādes atnesa pēc 10 min. Kamēr gaidījām tās 10 min pie viesmīles piegāja vismaz 5 neapmierināti apmeklētāji meklējot savus pasūtījumus. Jau radās bažīgas aizdomas par šo vietu.
Gaidījām tālāk un vērojām kā neapmierinātie klienti turpina skraidīt pie letes un meklēt savus pazudušos pasūtījumus.
Nu jau bija pagājusi aptuveni stunda kad neizturēju arī es un gāju noskaidrot kur pie velna ir mana zupa (kura noteikti bija jāielej bļodā un jāuzsilda), kur ir pankūkas bērniem un cēzara salāti dāmām?
Atbilde bija negaidīta - mums nav tāda pasūtījuma.
Oficiants visu pasūtījumu pierakstīja, vēl gāja pajautāt uz virtuvi cik ilgi būs jāgaida uz ko saņēma atbildi, ka max 10 min.
Nekad un nevienam neiesaku apmeklēt šo vietu.
Drausmīgs serviss un milzum daudz neapmierinātu apmeklētāju.
Par ēdienu nemācēsim teikt, jo to vienkārši nenobaudījām.

05.06.2019

R

really? 05.06.2019

"Par ēdienu nemācēsim teikt, jo to vienkārši nenobaudījām."
Toties sudziibu kopdarbaa rakstiet! Katrs daliibnieks pa teikumam? :D

X xctaps 05.06.2019

Ēdiens tur ir ļoti viduvējs, apkalpošana zem viduvēja, esmu tur vairākkārt iegriezies ..