www.sudzibas.lv Daina Priedniece Ņem no konta visu naudu

Daina Priedniece - Ņem no konta visu naudu

Arestē kontu nebrīdinot un ņem no konta visu naudu neatstājot 430 eiro. Sazvanīt viņu nevar. Uz e-pastu neatbild. Vai viņai vispār ir juridiskā izglītība? Ka var jurists nezināt likumus un rīkoties pēc savas vēlēšanās? Vai kādam ir pozitīva pieredze darba ar viņu un kur šāda gadījumā var sūdzēties uz tiesās izpildītāju vai tas ir pavisam bezjēdzīgi?

12.11.2019

I

D Dom2 13.11.2019

Бедные люди.Вы же избираете эту воровскую власть , чтобы она вас потом обирала.
Сил вам в борьбе с этим государством.

Ventilators 13.11.2019

ZTI nav jāatstāj 430eiro, ir jāatstāj pēc nodokļa apmaksas un tas ir ~352eiro. Neticu, ka noņemta visa nauda. E-pastu rakstiet, datējiet termiņus, kurā vēlaties saņemt atbildi. Vēl labāk, ka sūtat jautājumu elektroniski, nieka eiro izies aizsūtot to pašu pa pastu.

Bet tā sūdzēties varat rajonas tiesā.

R Ritvars 13.11.2019

Sūdzēties par zvērināta tiesu izpildītaja darbu var zvērinātu tiesu izpildītāju kolēģijā.
Bet noteikti tiesu izpildītājs ir jūs par sava darba uzsākšanu brīdinājis izsūtot ierakstītu vēstuli. Vēstulē ir norādīti noteikti kontakti ka arī adrese. Rakstāt ierakstītu vēstuli uz adresi. Uz to ZTI ir jāsniedz atbilde 30 dienu laikā, kā tas ir noteikts normatīvajos aktos.

T Tdfggfd 17.03.2021

Viņa uz epastu neatbild! Man nosutīja atbildi pēc 35 dienām, iemetot manā pastkastē( pasa zimoga nebija)

V Vadims Romanovs 02.04.2020

Labdien, man tiesu izpilditajs nonema nodoklu parmaksu, zinot ka esmu pagaidam bezdarbnieks, un vienigais ienakuma avots ur bezarbnieka pabalsts, sakiet vai vinsh rikojas likumigi? Tiesu izpilditaju sauc Lilija salavjova

L Laima Kalniņa 25.05.2020

Pilnīgi nekorekta,iesniegumus neņem vērā neko pilnīgi neņem vērā!Bērnu naudu tik liek sev makā katru mēnesi bez neviena likuma ievērišanas.
Tāpēc ir pamatots pamats sniegt sūdzību rajona tiesā,ja viņa neievēro nevienu likumu tad arī licenze lai tiek ņemta nost,mums cilvēkiem parastiem likumi jāievēro,viņai neviena likuma nav.Lai sēž bezdarbniekos.

д Дэн Межецкий 10.12.2020

Забрала пособие малоимущего, а это единственный доход который есть у меня вообще! Ей начихать на закон и вообще на всех.