Dainas Palmas dziedinošās masāžas - Maldināšana

Cienītās dāmas! Ja negribat zaudēt savu vīru, nesūtiet viņu pie šīs dāmas. Ja vīrietim sāp mugura un viņš ir turīgs, tad tiks pamazām nomasēts līdz " laimīgām beigām". Šī sieviete ir acīmredzot izslāpusi pēc seksa un naudas, jo mans vīrs tika tā apburts no viņas, ka es viņam vairs neesmu vajadzīga. Nemaz nebrīnīšos, ja viņa tur ne tikai masē, bet arī ar maģiju nodarbojas, jo nekad agrāk mans vīrs nebija mani krāpis, bet tagad ir kā bez prāta no viņas. Man ir aizdomas, ka viņš nav vienīgais šāda veida klients, kas tiek aptīts ap pirkstu.

I

G Gundega2022 23.05.2016

Par šo dāmu Ozolniekos daudz dzirdēts! Pat brīnos, ja vēl pie viņas iet arī sievietes, bet varbūt viņai patīk arī sievietes. Mana druška gribēja pie viņas iet, bet aiz durvīm sadzirdēja interesantas skaņas :)))) Piesargās, meitenes, masējam savus vīriešus pašas :))

S sūdzība28 23.05.2016

Vīrietim ir arī jābūt dumjam,lai vispār pieļautu,ka situācija aiziet tik tālu.Savu ģimeni mīlošs vīrietis,vienmēr atšķirs robežas,cik tālu var iet.

T Tuttifruti 23.05.2016

Ja sieviete pielieto visādus paņēmienus, pavest var gandrīz jebkuru. Zinu, kur viņa dzīvo, ir redzēta ar visādiem tipiem, ar krutiem autiņiem piebrauc. Ir tādas stervas, kam pašām dzīvē neveicas, tāpēc jauc citas ģimenes. Viņai pašai vīrs ārzemēs, droši vien navadziņš naudu sūta:)))

D Daina Palma "Dziedinošās masāžas" Support Pārstāvja atbilde 25.05.2016

Atsauksme par zemisku cilvēku maldināšanu:
Ar kādām tiesībām anonīma persona var apsūdzēt otru cilvēku, vai tas ir objektīvi? Par jebkuru var uzrakstīt jebko, ir zemiski, kad cilvēki tā rīkojās.
Šis apmelošanas raksts aizskar manu cieņu un godu un ja ir tik drosmīga un objektīva šī rakstītāja maldināšana, tad kāpēc tas ir slēpies dubulti anonīms? Tad, lūdzu, ja esiet drosmīgs/a, tad iesim caur cilvēktiesību sargājošiem orgāniem.
Ja mūsu valstī nebūtu tik neadekvāta likumdošana, tad te, šai gadījumā, jau sen būtu ierosināta krimināllieta par goda aizskaršanu.

Principā, par mani runā mans darbs un mani klienti un tie kuri ir bijuši, viņi zin kā tas ir.
Mans pakalpojums un apzinīgais darba ieguldījums ir ļoti vērtīgs un dziedinošs, tas ir daudzkārtīgi uzlabojis cilvēku veselību, un dzīves kvalitāti.

Daina Palma

M Maijabusa 28.07.2016

Daina, jamūsu valstī nebūtu tik neadekvāta likumdošana, tad tevi tiesātu par ģimeņu jaukšanu. Saprotu, ka ģimenē jābūt krīzei, lai vīrietis meklētu mierinājumu citur, bet krīzi var risināt paši laulātie, tur nav vajadzīgs Tavs vērtīgais un dziedinošais darbs. Tava vienīgā vērtība ir nauda, jo ne jau nabadzīgās ģimenēs Tu iefiltrējies. Cik diez mans vīrs tevī ieguldījis? Droši vien pašam tagad kauns, ka iekrita uz tevi. Tu gan man biji "laba draudzene", veikli mūs apčakarēji.

L loms72 28.07.2016

Kā cilvēkam ar tādu reputāciju atļauj darboties Ozolniekos?

D Daina Palma "Dziedinošās masāžas" Support Pārstāvja atbilde 25.05.2016

Atsauksme par zemisku cilvēku maldināšanu:

Daina Palma

T Tuttifruti 28.05.2016

Zini, Daina, nav dūmu bez uguns. Ja gribi, lai neviens neko nemana, dari to Rīgā. Ja par tevi tā raksta, tad neesi bez vainas. Vai tie vīrieši Tev ir parasti klienti? Vai čalis ar melno džipu, kas piebraukā, ir Tavs vīrs vai varbūt brālis? Un ar bembi balto? Tas ir Tavs guru? Vienkārši pārtrauc čakarēt tos večus!

B bilde47 23.07.2016

Jā, tu uzlaboji dzīves kvalitāti kādam precētam vīram, kurš dzīvoja pie tevīm kādu pusgadu, bet vai šis apzinīgais darba ieguldījums bija dziedinošs viņa sieviņai?

M Maijabusa 27.07.2016

Ko Tu par to zini? Iespējams, ka es esmu tā sieviņa. Kad uzzināju, biju tuvu nāvei. Vajadzētu satusēt visām cietušajām un kaut ko pasākt pret šo mauķeli

B bilde47 27.07.2016

To pāri viņa izšķīra...

B bilde47 27.07.2016

Daina masēja to sieviņu, un arī viņas vīru, bet tā sieviņa neko nezināja līdz kamēr tas vīrs neievacās dainas dzīvoklī.

M Maijabusa 28.07.2016

Varbût viņa ir gatava ar mani aprunāties? Jāmet piekrāptās sievas kaunu pie malas, jo kopā varam izglābt kādu citu ģimeni. Meklējiet mani facebookā Maija Buša.

B bilde47 28.07.2016

Kur paliek tikumisko normu ievērošana, un galu galā - atbildība?

M Maijabusa 28.07.2016

Gan jau, ka večiem no domes arī patīk tas, ko viņa tur dara:)))

L loms72 29.07.2016

Jā, vietējās varas pārstāvjiem vajadzētu gan izvērtēt, kam viņi iznomā telpas, un pasekot kādas darbības notiek viņu logu priekšā.

L liepa8413 13.08.2016

Jā, kāda piekrāpta sieva gribēja parunāties, bet Dainīte ieslēdzās savā kabinetā... Tas bija skandāliņš! Atskrēja Dainītes draudzene Irēna ar darbiniekiem, piekrāptajai sievai bija jādodas projām bešā! Interesanti, vai Irēnai ir vīrs?

M Maijabusa 14.08.2016

Man liekas, ka to kantori vajadzētu aiklapēt ciet.

L liepa8413 14.08.2016

Mēs te rakstām un rakstām, bet nekas jau nemainās, Daina turpina iet pāri citu dzīvēm ar savām "Baltā lāča" pēdiņām un atstāj dziļas, nedzīstošas rētas...

A auša 16.08.2016

Pašā Ozolnieku sirdī, Ozolnieku novada domes logu priekšā darbojas masiere, kura savā darba procesā izmanto, maigi runājot, neētiskas darba metodes un paņēmienus; un tā nav maldināšana, jo klientēm sāp par nodarīto pārestību un izjukušajām attiecībām. Vai Ozolnieku novada domes atbildīgajiem darbiniekiem nevajadzētu pārdomāt par telpu īri masierei ar tādu reputāciju? Tāda "darbone" galu galā ceļ neslavu Ozolnieku labajam vārdam.

K Kristine 01.03.2018

Daina ir superīgākā masiere. Te izskatās ka raksta viena un tā pati persona Maija Buša, kurai vajag vainīgo attiecību sabrukšanā. Pateikšu tik to ka par neslavas celšanu ir kriminālatbildība, Krimināllikuma 157.pants. Es jau vairākus gadus ar vīru saņemu viņas pakalpojumus. Nevienu sliktu vārdu nevaru teikt, tikai to labāko. Pateicoties "lāča pēdiņu" masāžai es varu staigāt. Pirms tam apmeklēju dažādus speciālistus, akupunktūru, vingrošanas ārstnieciskās utt. Nekas nelīdzēja. Daina mani pacēla uz kājām jau pēc pāris seansiem. Arī pakalpojumi cena ir manuprāt pat par lētu, ņemot vērā efektu. Priecē kā viņa paplašina savas profesionālās zināšanas un pielieto efektīvi praksē. Kristīne V.