www.sudzibas.lv Daily Slikts serviss

Daily - Slikts serviss

Daily kafejnīca tieši Skanstes ielā 12 Luminor ēkā nebeidz parsteigt.
Šodien pacietības mērs pilns.
1. Jau briesmīgā viemsīle/bufetniece blondiem matiem, kas nekad nepamana klientus vai vnm savā neapmierinātajā balss tonī, kā arī sejā apkalpo visus, itkā visi traucētu viņai dzīvot.
2. tur pēdējos salātus neizliek Tev uz šķīvja, bet vnk pasniedz ar visu bļodiņu - starp citu tā pati blondīne.
3. vienmēr novāc visu pirms darba laika beigām. Arī šoreiz - darba laiks līdz 16.00, atnācu 15.50 - jo grafiks ir tāds, ka pusdienās ātrāk netieku. Atnākot jau viss - pilnīgi viss novākts, izņemot bulciņas.. PALDIES DAILY!

veesaa007 17.11.2017

Darba laiks līdz pl.16.00? Tu atnāc 15.50, kamēr izvēlies ēdienu, samaksā, paēd, ir jau pāri pl. 16.00 Redz, tavs darba laiks ir tāds, ka netiec ātrāk pusdienās, bet kāpēc lai kafejnīcas personāls tevis dēļ ilgāk aizkavētos darbā?

Dainis 17.11.2017

Ja pie manis nāktu šāda nepatīkama persona es arī nebūtu priecīgs. Visu cieņu viesmīlei, kas tur sevi rokās un nav jūs vēl 3 mājas tālāk pasūtījusi.

Sardele 17.11.2017

Sūdzības autoram derētu iemācīties citus cienīt. Tu vēl varbūt 15:59 aizej un tad savas "pravas pakačā".

P Pretenzija Pretenzija 18.11.2017

Šeit man vairs nav ko piebilst, piekrītu komentētājiem, neizplūstot rupjībās.

P PurvaBrideejs 18.11.2017

Trešais punkts vienkārši skaists... Kā var ierasties 10min pirms ēstuves darba laika beigām, nejusties vainīgs, un vēl pārmest kaut ko iestādei...

O Olga1912 20.11.2017

Tādu klientu ir pilns, kas vispār nenovērtē cita darbu, it sevišķi apkalpojošā sfērā, nāk no saviem ofisiem, baigi svarīgās personas, riebās...