www.sudzibas.lv Daily Indīgs ēdiens

Daily - Indīgs ēdiens

Vakar 10.05.2020 šajā šaraškas kantorī nopirku siera salātus un jogurtu. Pēc ēšanas, apt. Pēc 15-25 minūtēm es jutos ļoti slikti, beigu beigas saindējos.
Pagājušajā gadā es arī saindējos šajā kafejnīcā. Nepērciet ēdienu šajā ēdnīca. Pārtika nav svaiga, ēdienus bieži pārdod no iepriekšējās dienas, darbinieki neievēro sanitāriju, pārdod produktus, kuriem beidzies derīguma termiņš.

06.10.2020

Papildināts alberto777 06.10.2020

Kļūdaini ierakstīju nepareizi datumu. Pareizi ir 05.10.2020!

S Spuris 06.10.2020

Istens latviešu paraugs esat - kāpt uz grābekli atkārtoti,mazohist. Jums vajag griezties citā iestādē ar pretenziju pret uzņēmumu ,lai tie var veikt pārbaudi.

A alberto777 06.10.2020

Īsts latviešu pofigisms

Vagons Komā 06.10.2020

Man patīk veci šķidrumi - vīnogu sula un tamlīdzīgi,jo vecăki, jo labāki

"Vakar 10.05.2020" - Šodien "06.10.2020"

A alberto777 06.10.2020

Vakar 05.10.2020.

Perons skaidrā 06.10.2020

Navaļnijs ar varbūt tur bija ēst. Tak putins ar pieminēja saikni ar Latviju..

V viensbetnullets 10.10.2020

Es pilnīgi Jums piekrītu! Manā skolā Daily ēdnīca ir BRIESMĪGA. Kartupeļi - nedavārīti, dažeriz jēla gaļa, prusaki redzēti, kā arī 10. - 12. klasēm netiek vispār nekas, jo porciju daudzums NAV sabalansēts! Viss ir iedots mazajiem. (1. - 8. klase)