www.sudzibas.lv Daiga Barone Pēc apmeklējuma: ķīm. apdegums, antibiotikas, ārsti

Daiga Barone - Pēc apmeklējuma: ķīm. apdegums, antibiotikas, ārsti

Mācība priekš manis uz visu dzīvi. Ķīmisks apdegums acij, antibiotiku lietošana. Mana kļūda-nepārliecinājos par atsauksmēm. Meitene strādā mājās, nepieņemamos apstākļos, attieksme pilnīgi vienaldzīga, liek ciest sāpes dēļ nepareizi uzlikta pača, nerunājot par to, ka līdzekli skropstu noņemšanai lika tik daudz, ka saēda aci-nebija pat iespēju to izskalot.

N Noboby 15.01.2020

Lētais variants atkal sanāca dārgais? Cik vērta ir Tava redze? Protams visiem gribas visu lētā un labāk bet jebkāda veida ķermeņa modifikācijas vajag darīt pie sertificētiem cilvēkiem kuri maksā vairāk bet zini ka cilvēks prot savu darbu jo savādāk sertifikātu var atņemt.

E elinagrinfelde 15.01.2020

35.00 Eur... pēc cenas spriežot nemaz tik lēti nav. Bet Jums ,protams, taisnība ! Kā varēju nonākt šādā sītuācijā, nesaprotu.
Meitenes ... VIENMĒR pirms ejat pie šāda veida "meistariem", lūdzu pārbaudiet atsauksmes.
P.s. tikai pēc šī gadījuma man paziņas rakstīja par šo meiteni, ka viņai ļoti daudz sliktu gadījumu bijis.

Saivii 15.01.2020

Ieejot jau maajaas konstateejaat,ka apstaaklji ir nepienjemami un izleemaat palikt? Vainot varat vien sevi ...

Z Zane Girgensone 15.01.2020

Domāju, ka vairāk piefantazē nekā bijis, ja jau tik slikti uzreiz bija, kur problēma pateikt visu labu un aiziet? Vai pateikt , ka tomēr neliks? Fascinē, ka visu izdara un pēctam sūdzas, tas nebija labi, tas nebija, kur Jūs esat ātrāk pirms tā? Ķimisks apdegums var būt arī no līmes izgarojumiem, un pat ejot uz salonu var tā gadīties, pati esmu arī skrosptu meistarīte, kas strādā salonā un pati eju likt arī skropstas, atvainojiet, bet man ir bijis tieši tā pat? Sanāk sertificēts salons ir mēsls, jo redz, vienreiz pa 2 gadiem man arī tā bija gadijies?
Fascinē šīs lielās čīkstētājas, kas pie pirmās reizes uzreiz vaino meistaru...
Man arī bija dāmītes, kas pat salonu sauca par anti sanitāru, jo skropstas izkrita ātri. vai arī atnāk un tad sāk zvanīties telefons, vai piecas reizes vajag uz wc aiziet, tad tas , tad tas...
Negribat problēmas, neliekat...
Pati arī esmu lietojusi pilienus, abas acis pat ir agrāk bijušas sarkanas.

Un tas teksts, daudzas saka ka slikta attsauksme, nu gan interesanti, tik daudz no Jūsu pulciņa tieši pie meistares gāja?

Z Zane Girgensone 15.01.2020

Fascinē šīs lielās čīkstētājas, kas pie pirmās reizes uzreiz vaino meistaru...
Negribat problēmas, neliekat...
Pati arī esmu lietojusi pilienus, abas acis pat ir agrāk bijušas sarkanas.

Tad jau man katru 4 mēnesi jāliek sava meistarīte šeit un jāsūdzas, jo redziet man arī paliek acis dažreiz sarkanas un sāp un jālieto pilieni, smiekli nāk par šīm elegantajām dāmītēm...
Parunājot savā starpā ar citām meistarītēm, var nonākt pie secinājuma, ka neesat pirmā tāda, kurai kaut kas nepatīk un uzreiz vaino meistaru, katrai meistarītei bijuši tādi gadijumi un pat bieži, ka vienai tas nepatīk, otrai tas nepatīk, trešai acis asaro, ceturtajai grauž... un kurš vainīgs? Protams, ka tikai mēs visas meistares...

Z Zane Girgensone 16.01.2020

Šeit es Jums piekritīšu, liela daļa taisnība tā arī ir, nevar Jums nepiekrist.
Cik daudz alerģijas ir un cik daudz var nepanest līmi, jo katrs meistars neizmanto vienu un to pašu līmi, ja arī tas ir dēļ līmes, kas visticamāk arī noticis, tad par to meistars nevar atbildēt, ne viņš ražo līmi un izplata.

Likt jau varam šeit visus cilvēkus un bojāt reputāciju visiem, kuri īsti no nav pelnijuši.
Ārsts arī kļūdās bieži teiktajā, un izraksta zāles un saka, ka palīdzēs, bet beigās lieto, un nekas labāk nepaliek.

Šausmas, kas notiek ar cilvēkiem, kas liek šāda tipa sūdzības, kur īsti uz 100% nevar vainot arī meistaru tikai.
Iemesls var būt visāds, kā var zināt, ka pati neaiztikāt skropstas pēc uzlikšanas un ieberzāt acī? Vai arī nav panesība uz šo līmi? Vai nejauši aci mazliet, mazliet atvērt un tika izgarojums acī?
Varbūt sākumā vajaga visus faktorus izskatīt un tad bļaut par meistaru un sāk nozākāt viņu?
Ārsti bieži pasaka daudz ko, arī to , kas nemaz nav tik traki, bet izdomā, ka jau tūlīt atstiepsim kājas.
Bet nu Jums jau zināt labāk?

Z Zane Girgensone 16.01.2020

Netīšam pievienoju, pie savas atbiles, gribēju augstāk pievienot, atvainojos!

D Dace Račko 26.01.2020

Interesanti ir tas ka Zane Girgensone ir ta saucama skropstu meistare (Daiga Barone)
Portala skaistumnica.lv , ierkastiju negativu atsauksmi par Daigas Barones nekvalitativo darbu , visu laiku ši persona dzesa manas atsauksmes, bet Es turpinaju un atkal likt sliktu atsauksmi. Pec kada laicina paradas laba atsauksme ( cik Daiga Barone kvalitativi dara savu darbu utt) no Zanes Girgensones . Pieradit šo Es nevaru , jo Daiga Barone no portala skaistumnica.lv ir izdzesusies

D Dace Račko 26.01.2020

Un Es varu galvot ka si sudziba ir pamatota un nav nekas parspīlets
Skropstas lieku jau ilgi un pirmo reizi dzirdu ka no limes izgarojumiem ir kimisks apdegums .
Es saprotu var pirmas 3 dienas but nedaudz jutigas un apsartusas acis , bet ne jau kīmisks apdegums .
Nu Zane Daiga Barone Girgensone , nezinu ka lai isti tevi deve...
Bet kad klients tev raksta un ludz lai tu sedz arstesanas izdevumus , bet tev vienalga un tu pasuti 3 majas talak , jo ta tacu vairs nav tava problema ... tev liekas Godiga attieksme?

kerlok 30.01.2020

Bieži liekiet skropstas un pirmo reizi dzirdiet, ka no līmes izgarojumiem var būt ķimiski apdegumi? Oho, tad nu gan Jūs sievietes rūpējaties par savu skaistumu. Diemžēl var būt ķimiski apdegumi no līmes izgarojumiem, jo līmes, kas cietē ātri līdz 10sekundēm satur ļoti stipras vielas. Negribu nevienu aizvainot, bet pirms sakiet, ka pirmo reizi dzirdiet un sāciet kontstatēt faktus, vajadzētu painteresēties sīkāk, jo šobrīd par līmes izgarojumiem un 3 dienu sarkanām acīm ir klajas muļķības ko Jūs sakiet. Ja tiek līme vai līmes izgarojumi, tvaiki acī, tad sekas un ārstēšanās garums parasti ir 1-2 nedēļām, protams kā arī došanās pie ārsta ir obligāta.
Aptuveni 10% no acu traumām, ir ķīmiskie apdegumi. Šos apdegumus galvenokārt izraisa sadzīvē izmantojamie šķidrumi, piemēram, mazgāšanas un dzesēšanas šķīdumi, pārtikā izmantojamais etiķis, kā arī līme un tās izgarojumi.

E elinagrinfelde 30.01.2020

Persona,kas 17 min atpakaļ reģistrējusies jau tik àtri izgāja cauri visām sūdzībām ? Hmmm
: )

RAMONA👀 31.01.2020

A ko maina tas kad kurš reģistrējies?

kerlok 31.01.2020

Sūdzības šeit lasu bieži,kur tiek bieži komentēts. :) Vienkārši iepriekšējo profila e-pastu neatceros, kurš ir veidots jau 2016.gadā, kad vēl varēja ieiet sistēmā ar tikai lietotājvārdu.
Vienkārši izlasot komentāru ļoti gribējās atbildēt, lai cilvēks zinātu, ka ir diemžēl kļūdijies.
Kā jau teicu, nevienu neaizvainoju un neaizstāvu.
Bet, protams, visi, kas šeit rakstīs un pēc Jūsu uzskatiem itkā kaut ko aizrādīs Jums, tie visi būs “fake cilvēki”, un protams, ka teiksiet, ka to raksta meistare. Skumji, bet diemžēl tā nu ir.
Veiksmi izveseļoties.

D Dace Račko 31.01.2020

Ja lieku bieži , un neesmu isti ar to saskarusies, bet uzskatu ka meistaram ir jaatbild par savu ricību .
Ari aizdomigi liekas ka nesen esat šeit registrejusies .
Par Zanes Girgensones profilu runajot , zinu ko saku .

S Shily96 26.07.2022

Man arī ir šobrīd ķīmiskais acs apdegums no līmes vai no tās izgarojuma, nezinu, , pati biju vainīga, ka kreiso aci nedaudz pavēru vaļā un jutu, ka iekļuva iekšā kāds šķidrums, uzreiz sāka dedzināt aci. Jautājums tāds, pēc cik ilga laika pāries šī acs nieze un apsārtums, sāpes kustinot acābolu?.