Dagnija Savicka - Krāpšana

Neizīrējat dzīvokli, māju utt. Dagnijai Savickai, viņa uz vienu roku ar Juri Eklonu apzog dzīvokli un paliek parādā. No sākuma stāsta, ka dzīvos viena dažreiz bērns brauks ciemos, bet pēc tam iemitina nelegāli Juri Eklonu. Un beigās dzīvoklis ir izdemolēts, apzagts un prāva summa uzkrājusies no solījumiem ka samaksās, bet ārā izlikt nav tiesības.

D

K Klientamnavtaisnība 19.04.2019

Kāpēc ārā izlikt nav tiesības?

Pacco_al 19.04.2019

Īres likums neļauj.

What? 19.04.2019

Vai tas attiecas arī uz to, ja netiek maksāts par īri, netiek atlīdzināti zaudējumi par nodarīto skādi mantai?

T Turkey901 20.04.2019

Tieši tā, tikai ar tiesas lēmumu, kas nav ātri.

J Jānis Adijāns 20.04.2019

1) lūdzu sastādi kvalitatīvu īres līgumu
2) maksājumus tikai un vienīgi ar pārskaitījumu
3) drošības depozītu paņem!

J Jānis Jansonis 26.07.2019

Tieši un precīzi tā. Vnk Dinija ir tik liela kaza, ka nemāk rakstīt īsti, kur nu vēl līgumu sastādīt.

T Turkey901 26.07.2019

Izīrējot dzīvokli līgumu jāsastāda kompetenti un pie jurista, vismaz vienu reizi, lai ir kvalitatīva sagatave, paša sastādīts līgums, bieži vien, noder tikai tad, kad papīrs beidzas atejā!

P pag, ko? 06.04.2020

Ko uzbrūc vienai sievietei? Bez Tabu stāsta cienīgs