Kaķu audzētāja

Es laikam arī tomēr saņemšos!
Pirms kāda laika nopirkām kaķēnu no audzētajas.
Un pēc kāda laika izrādījās ka kaķenītei ir iedzimtas sirds slimības. Lieki teikt,ka viņa pati ir vetārsts un audzē konkrētās sugas kaķus un ir lietas kursā ( vismaz būtu jābūt) par iespējamām slimībām. Diemžēl pašas kaķi nav pārbaudīti ( kā izrādījās). Pēc "veiksmīgas" meklēšanas uzradās vēl pāris rakstu interneta kur citi cilvēki ir atsaukušies pat šo pašu personu un kaķēniem kurus viņi ir nopirkuši no viņas ( arī slimus!)
Mūsu kaķenītei mūžs nebūs garš! Diemžēl!
Ar šo postu vēlos brīdināt citus - NEPĒRCIET BENGĀLIJAS ŠĶIRNES KAĶUS!Ja jums ir kaķene un meklējat runci pārošanai tad nekādā gadījumā ne ta!

Linda333 17.01.2018

Cik aizkustinoši! Ja nezin un palaiž garām vienu lietu- pērkot sugas kaķēnu tiek noslēgts līgums, kas paredz, ka noteiktu dienu laikā no pirkšanas brīža Jums ir tiesības pārbaudīt tā veselības stāvokli pie veterināra un atklājoties jebkādai slimībai vai defektiem Jums ir tiesības to atgriezt audzētājam saņemot samaksāto naudu. Vai, kas attiecas uz iedzimtiem defektiem, ja kaķēns no tiem iet bojā par ko liecina ārsta izsniegta izziņa,saņemt no audzētāja līdzvērtīgu dzīvnieku. Kaut kas nav īsti patiess Jūsu sūdzībā. Vai nu Jūs vienkārši izdomājat un nomelnojat audzētāju, vai esat pirkusi dzīvnieku " pa lēto" bez dokumentiem no pavairotājiem)) Nu tad neko...skopais maksā divreiz)) Tāpēc jau dzīvnieki pie audzētājiem maksā dārgāk, ka viņi uzņemas visu atbildību, bet vienkārši pavairotāji ir gatavi pārdot Jums pat mēnesi vecus kaķēnus, nevakcinētus, bieži no tuvas radniecības krustojumiem iegūtus vai iegūtus nekontrolētas, biežas pārošanas rezultātā . Par kādu veselību te var būt runa? Protams problēmas var rasties arī vislabāk sastādīta un pārbaudīta kaķu pāra bērniem no tā neviens nav pasargāts, arī cilvēki nē. Bet pērkot sugas dzīvnieku no audzētāja Jums vismaz ir garantija, ka saņemsiet atpakaļ savu naudu vai līdzvērtīgu dzīvnieku.

E Edgars ga 25.03.2018

Man liekas mes ar esam nopirkusi kaķi maisā , jo mūsu kaķenitei ir 8menesi un vina ir loti mazina un tievina salidzinosi ar citiem bengalijas Tiršķirnes kaķiem.