www.sudzibas.lv cv.lv Neesoši darba piedavajumi

www.cv.lv - Neesoši darba piedavajumi

Diezgan interesanti skiet tas, ka www.cv.lv tiek ievietoti neesoši darba piedavajumi. Piemeram atradu vienu darba piedavajumu kur tiek piedavats mercendaizera amats, bet sazinoties ar firmu kura darbs tiek piedavats izradas, ka tada vakance vinjiem nemaz nav briva. Skiet personala atlases firmas cilvekiem cakare smadzenes ar neesosiem darba piedavajumiem saja majas lapaa! Sviests!

J

ī īpašniece 19.01.2009

ss.lv ari tads bija!

S Shuumis 20.01.2009

Driizaak vai vareetu buut taads variants, ka firma ieliek sludinaajumu uz 2 nedeeljaam vai uz meenesi, bet peec paaris dienaam cilveeku vairs uz vakanci nevajag un aizmirst izjemt sludinaajumu aaraa !!! taapeec taa jums ar sanaak ka zvanat bet tur vairs nevajag darbiniekus ... taapeec vajag skatiities ielikshanas datumu, saakumaa zvaniit jaunaakajiem un tikai beigaas tiem kas ielikti jau ilgaaku laiku !!!

S Sanita 24.01.2009

man gan noveicās es caur šo saitu atradu darbu un diezgan labu, un esmu apmierinārta...

A Agate 14.05.2009

Un kā saprast tos sludinājumus kas tur rotē jau pusgadu?????

Z zg 04.10.2009

Nav labi tas, ka CV Online ievieto sludinājumu un beigās pieraksta, ka atbildēs tiem, kas, piemēram, atsūtīs CV un pieteikuma vēstuli angļu valodā un pilnībā atbildīs prasībām. Cik reizes IG nav atbildējusi uz vēstulēm, kuras nosūta pilnībā atbilstošs kandidāts? Tad neraksti vispār neko... lai gan likums to nosaka.
Otrkārt - akcija sadarbībā ar Nordea :) Sviests! Var pieteikties bezmaksas apmācībām (arī nekam nederīgas - kā izveidot pareizu CV un pieteik.vēst.., finanšu plānošana... bla bla bla). Nu es pieteicos uz vienu no tiem, aizpildīju anketu. Nekādas atbildes joprojām nav, lai gan semināŗs uz to dienu, ko pieteicos, jau ir beidzies.
Varbūt CV Online Latvija netiek galā ar saviem pienākumiem un vajadzētu atrast jaunu darbinieku? :D Es ietu :) Heehe

Z zonts 26.02.2010

cv.lv ir sludinājumu dēlis, kur par maksu darba devejs izvieto sludinajumu. Jega vinam maksat, ja vakances nemaz nav? Un tas vai kads atbild vai ne uz pieteikumiem jau ir darba deveja ziņā.

B Burbulis55 17.01.2018

Iegāju cv.lv lai apskatītu pieejamos darba sludinājumus. Atradu sev interesējošo. Aizsūtīju pieteikumu. Pēc pāris dienām zvana čalis. Saka no cv.lv un šīs firmas pārstāvis aicina uz pārrunām. Nu labi uzjautāju par adresi un laiku, kur jādodas, šis saka, ka atsūtīšot uz epastu.. Nu labi pētu epastu.. Nav nekā.. Tikai spams pat aktuālajām vakancēm.. Nu labi, ka pierakstīju adresi, tā kā neiespringu :D sarunas laikā prasu, vai gadījumā nav zināms, kādu atalgojumu plāno šai vakancei? Šis saka nevarot tādu informāciju sniegt.. Nu labi.. Aizeju uz pārrunām. Amats neatbilst norādītajām aprakstam. Super. Prasu kādu algu plāno? Atbildē saņēmu konkrētu ciparu un jautājumu kāpēc prasu, jo redz viņi esot norādījuši sludinājumā. Ja es zinātu, pirmkārt, plānoto algu, es nemaz nebūtu pieteicies ne šai vakancei, ne gājis uz interviju, lai netērētu ne savu, ne citu cilvēku laiku. Pēc visa šitā kaut kā uzticība šim skaitam nav.. Nez vai vispār visi pieteikumi aiziet līdz darba devējam? Nesaprotu kāpēc izliek neprecīzu informāciju.. Un vēl nepilnīgu.