www.sudzibas.lv CSDD Zināšanu trūkums un neadekvāti darbinieki.

CSDD - Zināšanu trūkums un neadekvāti darbinieki.

Sia "Auteko & Tuv Latvija" jeb kā visi viņus dēvē par Csdd darbiniekiem vajadzētu nodrošināt apmācības kurās iemāca atšķirt beigtus lodbalstus no veseliem.. Svētdien ziedoju šai iestādei savu veselo plauktu ar labu lodbalstu, jo darbinieku zināšanas trūkuma dēļ nācās viņu mainīt un maiņas vecākais protams ka piesedz savus inspektorus. Ceru ka tuvākajā laikā beigsies šī uzņēmuma monopols un tehnisko apskati varēs veikt arī pie dīlera.

21.03.2019

I Ivars 29.05.2019

Csdd riga loti gruti nolikt,,tad brauc pa atru tad par lenu. Galu gala es taču sezu pie stures un izvelos atrumu atbilstosi laikapstakliem. Un nevar tacu no jauna sofera prasit tadu profesionalitati ka no pieredzejusa sofera. Ta tiesam ir nnaudas izsuksana no latvijas iedzivotajiem.