www.sudzibas.lv CSDD Valmiera eksāmena pieņēmēji

CSDD - Valmiera eksāmena pieņēmēji

Valmiera eksāmena pieņēmēji gāž ārā speciāli cilvēkus, lai izlīdzinātu statistiku, noliek tikai radinieki vai draugi ar pirmo, speciāli it īpaši gados jauns pasniedzējs, speciāli gāž ārā, ja jūs nepārtrauks iet sūkt no cilvēkiem naudu, es ar noklausīšanās ierīcēm, visu filmēšu, un iesūdzēšu tiesa, jūsu nekompetentos instruktorus, jūsu iestādi! Video tiks parādīts speciālistiem kustības drošība, no Vācijas! Un jūs man vēl maksāsiet morālo kompensāciju! Naudas kasēji!

19.11.2020

TasEsLV 19.11.2020

Ja tu māki braukt, tevi NEVAR izgāzt. vainu tu zini kā izbraukt vai nezini. Ja nemāki izbraukt sarežģītus ceļus, tad CSDD nav vainīgs.

Vecīt, ja jūs laukos no 10 gadu vecuma braucāt bez tiesībām un 18 gados jau mākat braukt - ok, jus noliksiet no pirmā mēģinājuma (nēmot vērā, ka vietējā CSDD sēž jūsu radi un draugi). Ja cilvēks pirmo reizi sēdas pie stūres autoskolā un kārto eksamenu Rīgā - tas būs pavisam cits stasts.

M Mego izmeklētājs 19.11.2020

Visi eksāmeni tiek ierakstiti ,raksti iesniegumu csdd un apstrīdi ja esi 100% parliecinats

н НеКариньш 19.11.2020

NEMELO!

M Mego izmeklētājs 19.11.2020

Vadīšanas eksāmena norise tiek filmēta. Ja pretendents nepiekrīt vadīšanas eksāmena vērtējumam, viena mēneša laikā pēc eksāmena var pārsūdzēt vērtējumu, iesniedzot motivētu iesniegumu CSDD. Pēc iesnieguma saņemšanas 30 dienu laikā tiksiet rakstiski informēts par pārbaudes rezultātiem. Pieteikties uz atkārtotu eksāmenu var tikai pēc pieņemtā lēmuma saņemšanas. Lai pieteiktos uz atkārtotu braukšanas eksāmenu, personīgi nav jāierodas CSDD klientu apkalpošanas centrā. Pieteikties var  telefoniski vai e-CSDD.

K kosrem 19.11.2020

Nepiekrītu TasEsLV. Man lika punktus par to, ka neskatījos spogulī, kaut gan paskatījos. Izrādās to jādara uzskatāmi, lai no mugurpuses pieņēmēja redz. Pārbraucu pāri sliedēm maigi ar otro ātrumu, nevienu netraucējot. Izrādās, ka bija jāapstājas un tikai tad ar pirmo ātrumu šķērsot. Pat mans instruktors mēģināja apstrīdēt, bet nekā. Viņiem bija jāpiekasās. Pietrūka viens punkts un būtu izgāzts. Beidzās braukšana. Parakstot papīrus noburkšķēja, ka man palaimējās.

K kosrem 19.11.2020

Aizmirsu piebilst, ka toreiz nebija filmēšanas. Tas 2000 gada sākumā bija.

Joe Rogans👽 19.11.2020

Teorijas un braukšanas eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi 🤩🤩🤩 (jā Valmierā), nepazīstu nevienu csdd. Viss atkarīgs tikai no tevis, cik pārliecinoši brauc utt.

Vecīt, tu mēģini vēl pārliecināt visus, ka nobrauci tikai tas obligātas 20 akademiskās stundas ub viegli nokārtoji :) Man tāds brīnumbērns no Ventspils puses mēģināja par moci to iestāstīt, it kā viņš pirmo reizi mūža apsēdās uz moča, 10 stundas pavizinājas un viegli nolika :)

Joe Rogans👽 22.11.2020

Kad mācījos pašam auto nebija, visu iemācījos braukšanas nodarbības pie Unas, Arī tik daudz naudas nebija lai 50 reizes 25€ maksātu, tāpēc pietika ar 15. Mans brālēns un pāris draugi Valmierā braukšanas eksāmenu nokārtoja tikai ar 5 reizi, tā kā nav nemaz tik viegli.

D Dators01 20.11.2020

CSDD vispār ir viens pretīgs iestādījums, kur vēl joprojām pie šprices ir kaut kādi veci nozīsti čekisti ka Lukstiņš un pārējie.
Protams ka izgāšana nav nekas jauns, man radinieks, kurš pats ir strādājis CSDD par eksāmenu pieņēmēju, to apstiprināja. Viņi tur visi ēd viens otru nost. Tas pats ir ar apskatēm, galvenais ir izgāst, ieksējās pārbaudes un tad tie kas tur strādā, partop par kaut kādiem suņiem kas mērķis ir tevi izdrāst.
Tā nav iestāde cilvēkiem bet gan pretīgu idivīdu nodibinājums ar mērķi kāst naudu no tautas.

Joe Rogans👽 21.11.2020

Es sāku braukt Augustā, visu rudeni, ziemu un pavasari nobraucu un Aprīlī kārtoju braukšanas eksāmenu. Kopā bija 15 braukšanas (1.5h katra)

Ai, mazais pasaciņu stāstītājs :) Man bija vairāk par 50 1,5h braukšanas, un es tikai ar otru reizi noliku eksamenū Rīgā! Pareizi jau saka, ka laukos tiesības dod kuram katram!