www.sudzibas.lv CSDD Tehniskās apskates darbinieks

CSDD - Tehniskās apskates darbinieks

Labvakar, ļoti nepatīkams starpgadījums starp Valmieras csdd tehniskās apskates darbinieku tomu bērziņu. Tas ka strādā uzņēmumā kas atbild par ceļu satisksmi, bet pašam izrādoties meitenei gandrīz radīja ceļu satiksmes negadījumu, varbūt jāatkārto ceļu satiksmes noteikumi! Braucot aplī, neizbraucot no pirmās izejas biju ieņēmusi iekšējo joslu jo zināju, ka došos tālāk, bet tomam šo redzot palielinot ātrumu izrādīšanās pēc radās ideja mani nelais manā izejā un dodot virsū gāzi. Man mašīnā bija mazs bērns kurš sēdēja man blakus, nedod dievs viņš man būtu iebraucis sānā. Tas ka jūs strādājat csdd, nedod jums īpašas tiesības nebūt pašiem uzmanīgiem uz ceļa. Liels fuj jaunajam puisism kas brauca ar savu audi, nr zīmi mb-707.

28.07.2019

Pacco_al 28.07.2019

Tagad es ticu ja trīsdesmito gadu deportāciju sarastus stādīja šādi latvieši, labu gribot.

Joe Rogans👽 29.07.2019

Kāds te sakars ar CSDD? Ja jau tik labi paziņas, tad pasūdzies privāti. Un, ja redzēji apzināti izraisītu sānslīdi, tad jau šeit darbs ceļu policijai.
Uzliktu sodiņu sākot no 70€, kādu soda punktiņu un miers mājās.

A Anonīms lietotājs098 29.07.2019

Viņs strādā pats csdd!

T TavsSencis9191 29.07.2019

Vispār aplī, lai nobrauktu uz izejas tas ir jādara no ārmalas nevis iekšmalas, Tomam tevi jālaiž nebija

R Reinis Vanters 30.07.2019

Apbrīnojami kā tu uzzināji viņa vārdu un darba vietu tā vienkārši ieraugot viņu, vai arī tu esi tik briesmīgs/a paziņa, ka tā vietā lai personīgi aizrādītu tev ir jādari viss publiski.

A Anonīms lietotājs098 31.07.2019

Ee neesmu ne paziņa ne draugs viņam. Nepazīstu viņu, bet tehniskās apskates lapa gan bija saglabājusies!

B Bērziņš Toms 31.07.2019

Jūsu zināšanai es nestrādāju CSDD.

M Mego izmeklētājs 30.07.2019

Ceļu policija un csdd nav viens un tas pats

B Bērziņš Toms 31.07.2019

Sveika. Ja jūs nezini ceļa satiksmes noteikumus tā nav mana problēma. Kreiso malējo joslu drīks ieņemt tikai ja labās malējās ir aizņēmtas, tākā vakarā ap pulkstens deviņiem pilsētā satiksme ir norimusi , man nav jaiekārtojas ieksējā joslā, jo tas ir aprakstīts ceļu satiksmes noteikumos. Un kā es varēju steikties ātrāk ja es vislaiku jūsu auto biju priekša? Tas ka jūs uzņemat apsteikšanas manervu kuru nespējat izpildīt un cik zināms Valmieras centra aplī tas nekādīgi nav iespējams, ja abiem auto ir vienāds atrum un jūs iebraucat aplī vēlāk par mani! Tad to ka tu apvaino mani anonīmi un nosauc manu vārdu ar mazo burtu un izsaki aizrādījumu ka es nepārzinu likumu, tad visu ko tev varu atbildēt. Sī ir nepatiesa apmelošana un cieņas aizskaršana. Tākā ja nedomā atvainoties, tad es vērsīšo policijā lai viņi rīkojas ar šo lietu tālāk. Tas ka daudzi māk rakstīt sūdzības un nepatiesi apmelot šinī valsti jau kļūst par sistēmu.
Toms Eduards Bērziņš

E Eduards Kaija 02.08.2019

nu ne pavisam džentelmeniski no toma puses,,

B Bērziņš Toms 09.08.2019

Pirms izmanto to vārdu uzzini pareizrakstību un mans vārds arī nerakstās ar mazo burtu.