www.sudzibas.lv CSDD Tehniskā apskate

CSDD - Tehniskā apskate

Vakar gāju tehnisko apskati un viss bija kārtība, izņemot roķeni, viņiem tur nepietika 0, 3 līdz robežai iedomājaties, kaut kāds murgs, un pie tam man ir automāts priekš kam man vajag roķeni, ja man ir parkings? Tas ir mehāniskajām mašīnām vajag, nevis automātiem. Tad viņi gribēja piesietie man pie migliniekiem, bet fig viņiem, man tur vadiņš nebija pielikts, es ātri visu izdarīju. Stulbeņi kādi tur. Pagājušo gadu izgāju ar roķeni, bet tagad pēkšņi neizgāju. Es būtu vispār šokā, ja man nepietiktu 0, 1 :) . Un pieņēma man kaut kāds auns Didzis Jakubovs. Neiesaku pie viņa. Ja tiekat pie viņa turaties, izkratīs Jūsu mašīnu līdz pēdējam. :( žēl ka tādi auni dzīvo mūsu valstī.

V

J jocīgais 24.09.2011

ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!
Tātad Tev, nevis autiņam ir automāts!

I Imantdienas 24.09.2011

Pēc noteikumiem ja ir agregāts un tas nestrādā - tas ir mīnuss, tā kā nav ko vaimanāt.

J Joske 24.09.2011

Labi vien ir ka ir tāds inspektors kā Didzis, kas neļauj visādiem idiņiem ar nedrošiem lūžņiem parādīties ielās!

D duums 24.09.2011

Nu to ko mēra kompis, nav no viņa atkarīgs, ja nav standartā tad nav un tu lido ārā, jo viņš nedrīkst izlaist cauri.

Tā ka nav ko bezjēgā braukt cilvēkam virsū!

Un kāds sakars, ka tev ir parkings, tas ir tikpat tas pats, ja ieliktu robā manuālajai kārbai.

H harijs 24.09.2011

To ka piesienas pat pie uts zem sēdekļa, tas ir fakts. Man reiz neizlaida, jo bremžu sļūtenītēm bija nepareizs tonis. tehniskā bija izieta Vācijā, tad pirms pirkšanas Latvijā. Un samērā jaunai mašīnai šļūtenītes nelabā tonī. (pelēka gumija)
Ir bijuši man grausti ar ko braukāju un zinu, kā izskatās vecas bremžu šļūtenītes.
Latvija ir pilna ar idiotiem, un viņus prom laist nedrīkst, saslims visa pasaule.

L Lady 27.09.2011

Piekrītu Harijam :)

Un Joske mozka idiņš esi tu, bet nevis visi pārējie. Ja tev tā patīk braukāt pa tehniskajām apskatēm, tad uz priekšu, sāc vizināties, bet man liekas, kak katrs grib izziet ar pirmo, ne tā?

Un Imantdienas roķene strādā, bet vnk viņiem tagad ir jauns likums, ka viņi ņem dala ar kautādu summu tavas auto masu, un tad sanāk kautkāds cipras, tādam ir jābūt arī roķenei. Vot. Roķene ta strādā viss ok ir, bet redz uz mašīnas masas ir jābut kautkāds tur tāds cipars. Karo4e murgs īsts.

Agrāk vnk atbrauc paskātas vai strādā un viss brauc tālāk, bet tgd kautko uz kautko dalā . :(

T tjo 30.09.2011

Haha, nu tad saki, lai uz stenda liek parkingā, nevis rauj roķeni!

E Eva 24.11.2011

Jā, augstākminētais Didzis Jakubovs laikam ir liels ieguvums valstij.
Tehniski nevarēja atrast vainas, tad atrada virzienrādītāja luktura izstarotās gaismas stara krāsai neatbilstību - rezultātā 2. Maksā atkal summu par TA un uzlīmi. Perfekti- jo, kārtībai tak jābūt, vai ne.