www.sudzibas.lv CSDD Slikts servis, bojājums

CSDD - Slikts servis, bojājums

Pirmdien gāju kārtējo tehnisko apskati, jau trešo reizi, dēļ atgāzēm, nezinu, kā viņam tas izdevās, bet inspektors nolauza ātruma pārslēdzēja sviru, itkā uz vietas uzrakstīju iesniegumu, un cik saprotu, apdrošinātājs zaudējumus segs, bet, lai aizbrauktu no csdd man ieteica nolauztajā caurumā iebāzt pildspalvu, un tādā veidā pārslēgt ātrumus, tad sanāk tā, ja atgāzes nedaudz par augstu, braukt nedrīkst, bet ar saplēstu ātrumpārslēdzēju drīkst, vnk. Ideāli. Šodien zvanu apdrošinātājam, ar kuru man bija jāsazinās, un es sapratu to, ka neviens neko labprātīgi maksāt netaisās, jau sāk spiest uz to pusi, ka varētu būt, ka svira jau bija ielauzta, tas vnk. Ir kautkāds bezpriğels, tev salauž mašīnu, neizlaiž skati, un tev vēl jābraukā, jātērē laiks un nauda, un jāpierāda, ka svira nebija ielauzta. Tas ir tāds "kantoris", gaidu, kad to sūda bedri vienreiz aizklopēs. Kautkāds tizlenis tev salauž mašīnu un poh... , strādā tālāk, a tu cīnies, vnk. Trūkst vārdu par šo sistēmu, tai sistēmā, noteikti, ir kautkas jāmaina. Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs, un varētu ieteikt kā pareizi rīkoties?

22.06.2022

P PatiesiibasMeka 22.06.2022

Un tas šrots ar kuru tu 3x mēģini iziet TA… tur visādā citā ziņā viss fine, ja? Visa mendeļejeva tabula no izpūtēja uz ielas, gan jau rūsa katrā sturī un piekare kopā turās ar cerībām vien - tas ir normāli un tā tam jābūt. Pie visa vainīgi pārbaudītāji, tikai ne pats.

raitis1978 22.06.2022

Aiztaisi savu muti,čorts,un staigā tālāk

P PatiesiibasMeka 23.06.2022

Tur jau tā lieta, ka es nevis staigāšu, bet braukšu tālāk. Atšķirībā no tevis ar tavām šausmām uz ceļa.

raitis1978 23.06.2022

Ne tu braukāsi,ne tu staigāsi,bet sēdēsi savā čūkslī noslēpies, kā pēdējais mīzējs,liksi savus pretīgos komentārus,jo tā tik tu,laikam, vari izpausties.

E esmeraldae 23.06.2022

Zvani uz BezTabu! Reportieri pieliks pie vietas vainīgos!