www.sudzibas.lv CSDD Krāpšana

CSDD - Krāpšana

Labdien. Man ir tada lieta. Es kartoju brauksanas eksamenu man instraktors kas loti labi apmacija teica kad labi braucu.
Nu jau eksāmenu lieku jau septīto reizi cik var grust tiem idiotiem to naudu kas pieņem eksāmenu viniem nekad nav labi. Atrod visādu iemeslus lai iegastu un maksa atkal. Liepājas Csdd ir viss pretigāka iestāde kur tik daudzus cilvēkus gaz ara.

Papildināts Inga Un Maris Jansoni 25.08.2018

Csdd liepajas krapsana vini vienmer atrod visadu sudu iemeslus lai cilveki nevar nokartot eksamenus

Dainis 25.08.2018

Sarežģīta situācija, grūti spriest kurš no jums ir idio** jūs vai instruktors, reti kurš liek ar pirmo reizi, bet nu ja nesanāk ar 7. varbūt apsveriet apkārtējai sabiedrībai drošākus pārvietošanās līdzekļus piemēram sabiedrisko transportu.

B Boba 25.08.2018

Sveiki pajoliņ!
Kad tu beigsi savus stulbos komentārus? Piegriezies, ej ārstēties.

Dainis 28.08.2018

Pērtiķis, kas slēpjas zem pseidonīma ''boba'' noteikti būs īstais padomdevējs.

G Gochaaa 15.01.2019

Čali tev čista nav ko darīt es paskatījos tu var teikt visās sūdzībās esi iebāzis savu pretīgo seju pretīgi pilnīgi paliek, tev patiešam nav nekas labāks ko darīt nērds.

SamTroll 25.08.2018

Kurš no jums abiem nevarēja nolikt ar 7.reizi, vai arī jūs abi likāt 7 reizes?

Kolta 25.08.2018

Es piemeram noliku tiesības 4 mēnešos sākot no pilnīgas nulles. Teoriju ar pirmo reizi un braukšanu ar otro un pie tam vel Dānijā. To vienīgo reizi , kad izkritu vainoju tikai sevi, izanalizēju kļūdas, paņēmu papildstundas un viss kārtībā. Man pat uz mirkli neienāca prātā vainot braukšanas instruktoru vai eksaminetaju. Viss ir atkarīgs tikai no sevis, no savas apņemšanās, mācīšanās un pareizas pieejas.

I Inga Un Maris Jansoni 25.08.2018

Es pati labi braucu.manas draudzenes ari liek eksameni brauksana un ari krit arà.vienkarsi tur nirgajas pa cilvekiem.es daudz ko uzzinaju viniem esot tiem instraktoriem diena ir jaizgaz un japienem.

Dainis 27.08.2018

Inga Un Maris Jansoni , ja uzskatāt , ka braucat tik pat labi kā rakstāt tad kā lai neņirgājas?

E Eu Beidz 25.08.2018

Vai cik labi, ka nepiedalīsieties satiksmē!

smejiesvesels 28.08.2018

Cik reizes skolā palikāt uz otru gadu?:D

M marcipane 30.08.2018

Tev ir jāapzinās, ka atrašanās uz ceļa ir bīstama lieta, ja nebūsi ar domām ‘’šeit un tagad’’ rezultāta nebūs, lai arī cik uztraucies tu būtu, visai uzmanībai ir jābūt tikai un vienīgi uz ceļa un zīmēm. Ja piedomāsi un nokoncentrēsies uz ceļu to vienu stundu, viss izdosies! Uz ceļa, izklaidībai nav vietas. Aizmirsti, par tām neveiksmīgajām reizēm, tā ir pagātne. :) Lai veicas!