CSDD

Vai Jums nešķiet, ka inspektoriem iepaticies kāst naudu par izmešanu valsts eksāmenā?Kā tas var būt, ka skolas eksāmens ir veiksmīgi nokārtots, instruktors saka, ka braukšana ir izcila, bet CSDD nevar braukšanu nokārtot?Tad taču tur nav kautkas kārtībā.

A Arnis 29.11.2007

Nu varbūt ar Tevi kaut kas nav kārtībā! Es esmu nolicis no pirmās reizes un visi mani draugi ar veiksmīgi nolikuši CSDD eksāmenu. Vienkārši autoskolā pārāk viegli izlaiduši cauri un instruktors ir ar maigu sirdi. Laiž klāt CSDD eksāmenam cerot, ka nesastresosies un noliksi. Tāpat jau uz ceļiem "dauņu" pieteik un ja vēl visi kas ies likt CSDD noliks, tad būs vēl lielāks bardaks.

D Dana 30.11.2007

Ja tak tozhe dumala kogda ne sdala pervij raz na csdd mashinah.. eto bilo na 3-ij denj kak eto zamutili.. reshila podozhdatj..poka vse uljazhetsja, tak kak mne skazali, chto sdavaemostj snizilasj do 15% :( poshla 4erez mesjac i vse uspeshno sdala! Inspektor super popalsja! vse spravedlivo, i blagodarna emu! Znakomaja uzhe 6-oj raz pojdet sdavatj - zavalivaetsja na elementarnom.... no esli podumatj nichego ne spravedlivogo v etom ekzamene net:/

M miju 30.11.2007

Ja liki pirms gadiem 3-4 tad protams.Un Daunis esi pats!Atradies pasaules naba!

O Olga 10.10.2008

Ta ir diemzeel! csdd vnk kraj naudu! kadi tagad ir noteikumi tas vispaar kkas!!!

K kika 10.10.2008

Es te arī gribu piekrist raksta autoram, jo es varu pastāstīt pavisam ko interesantu, man inspektors pirms braukšanas eksāmena piedāvāja viņam " draudziņu" samīļot, kad es atteicos, jo esmu nākusi braukt ar automašīnu nevis intīmpakalpojumus sniegt, viņs vienkārši mani aiz pirmā līkuma apstādināja un pateica, tev eksāmens ir beidzies, liksi par jaunu. Un, sakat ko gribat, es pilnībā piekrītu tam, ka viņi inspektori atļaujas darīt, ko vien sirds vēlas. Esmu dzirdējusi, ka dažas meitenes tā arī ir tikušas pie tiesībām. Sakat nereāli, bet es domāju, ka pie mums viss ak atļauts, jo redz daudzi to brīvību diemžēl pārprot.

Z Zara 11.10.2008

Polnij bred na sebja posmotrete prezde cem svalivatj vnu na drugix, u vas vsegda jestj pravo osporitj rezultat ekzamena raz takije sumaxeri tak osparivajte ceboites vi ze pravi, supr katajetes, inspektora molodci- a to vipustat na dorogu loxov vsakix potom udivlajemsa pocemu stolko avarij

K kika 11.10.2008

bet varbūt tieši tāpēc ir tik daudz avāriju, ka tiek palaistas meitenes, kuras neatsakāš palīdzēt...

T Tanja 04.11.2008

Если умеешь ездить, ТО никто тебя завалить не сможет.
Всем давно известно, что во всех машинах CSDD есть камеры, которые начинают работать как только заводишь машину, и результат всегда можно оспорить.
Я сдала с 3-его раза. Но 2 раза я сама была виновата, никто меня специально не заваливал.
Да, бывает попадаются неприятные и нервные инспектора. Ну так ты не развлекаться с ними идёшь, а сдавать экзамен.

K KKK 08.11.2008

Pilniigi piekriitu, pie tam tagad tas vispar ir palicis par bezpredelu, nepaziistu nevienu, kursh peedeejaa gada laika abuutu kaut vai ar otro reizi nolicis CSDD eksi, labi, ja ar tresho. Piesienas pie visa! Ja brauksi kaa profesionaals shoferis ar 10 gadu staazhu, tad varbutu arii noliksi, bet peec autoskolas - nu, varbutu kads izcilnieks to var.

S savējais 11.11.2008

Kkk - es pirms gada noliku ar otro reizi! Pirmajā reizē izgāzos figūrās, un ne jau inspektora "labvēlības", bet gan savas vainas dēļ! Līdz ar to, reāli braucot satiksmē eksāmenu noliku ar pirmo reizi!
Vienkārši vajag braukt normāli iemācīties, nevis ar degunu mākoņus stumdīt un vainot inspektorus!

A anonyms 04.12.2008

Pilnībā piekrītu ka gāž valsts braukšanas eksāmenā, jāsapelna taču prēmijas Ziemassvētkiem !

K kaķis 04.12.2008

nuuu nezinu gan - es pirms nedēļas noliku ar pirmo reizi, turklāt mans inspektors nekādi necentās mani izgāzt vai k.kā sanervozēt brauciena laikā, bet tas laikam atkarīgs no konkrētā inspektora un viņa garastāvokļa

R RRR 04.12.2008

Janvārī gan viss bija kārtībā un pilnīgi bez problēmām.

Un, ja kaut kas ir bez pamata, var taču to eksāmena rezultātu pārsūdzēt, jo visu taču gan filmē, gan ieraksta.

D D'D 04.01.2009

eh, diemžēl man paziņu netrūkst kuri ir nokārtojusī ar pirmo reizi, tik brauc kā idioti un pārkāpj noteikumus, bet tie kuri tiešām cenšas un iet likt entās reizes - instruktors vnk norauj mašīnu sānā un pasaka - tu nesi nokārtojis, ne ko paskaidro kāpēc, neko, pārsūdzēt neļauj. vai arī paziņai par kļūdu, par kuru vajadzeja likt 4 punktus, pasaka, ka ir izkritis . tik atbraucot mājās, izlasīja noteikumus un saprata, ka ir pa vēlu. pirms 4 gadiem csdd bija ļoti viegli nokārtot un tas jau ir iemesls kāpēc dauņu uz ceļiem daudz. vēl pirms kādiem 6 gadiem, viena sieviete, kurai bija jau tiesības, nemācēja ne garāžā iebraukt, ne noparkoties. vajag secināt pašiem.

D dio 04.01.2009

Bet tie, kas lika pirms gadiem 6 vai 8 man liekas, vispār nebija tāds pasākums kā figūras...
Kā tad viņi lai zin iebraukt un izbraukt no garāžas?

J Juris 05.01.2009

Vispār cik es zinu, ka csdd speciāli eksāmenā negrib iegāzt, vienīgais, ka inspektors var izvēlēties grūtāku maršrutu un iegāž sevi paši mācībnieki aiz uztraukuma. Agrāk nebija tādu prasību, kā figūras, tāpēc ka satiksme nebija tik intensīva.

L laura 05.01.2009

nezinu kas un kā bet es svas tiesības ar pirmo reizi noliku gan teoriju gan braukšanu...un jā tas bija šogad 8. oktobrī!!!
un ja kas tad man mašīnā bija 2 inspektori un vēl avārija gadījās -manai mažīnai iebrauca aizmugurē viens kurš neievēroja distanci...!

J Juris 05.01.2009

Laura, kā tālāk tur bija eksāmenā? Cik minūtes tu pabraukaji un vai ceļu policiju arī izsauca inspektors?

R Roberts 05.01.2009

< Jurim>Interesanti, es kārtoju eksāmenu 19 gadus atpakaļ, un man figūras bija.

Z zakitis 06.01.2009

Kika, vai inspektors bija jauns & smuks? uzraksti vina vardu, es gribu pie vina likt nakoso reizi :$