CSDD - Auto

LŪDZU ATSAUKTIES AUTOVADĪTĀJUS, KAM UZ TEHNISKO APSKATI IR SABOJĀTS AUTO, VAI TAUTĀ RUNĀJOT- NOKAUTS, IT SEVIŠĶI DĪZEĻU ĪPAŠNIEKIEM.
DARĪSIM KAUT KO, JO ŠĀM NEJĒDZĪBĀM JĀDARA - GALS!!!
ZVANIET, VAI RAKSTIET! tel 25454277

V

Ausainītis 25.03.2014

Nav ko braukt uz apskati, ar motoru avārijas stāvoklī!

V veiksminiece 25.03.2014

Normāli, man vienreiz vienam vecam autiņam skatē beidzās bremzes :D Paldies Dievam, ka skatē, nevis uz ceļa! Kopš tā laika sekoju līdzi mašīnas stāvoklim :) Tev arī ieteiktu :)

M Marfuša 25.03.2014

Sataisi un tad brauc uz skati!

K Krishinjsh 26.03.2014

Labu mšīnu skatē nesabojāsi, ja saplīsa, acīm redzot bija defekts, gaidīji ka viņu netestēs? Tad kam vajadzīga skate? Loģiski, ka izkratīs visu kas kratās un kas ne, lai saprastu vai droša uz ceļa!

S stekers 28.03.2014

sāksim ar to ka vieglāk jau protams ir pie datora taustiņus paklabināt un uzrakstīt sūdzību nevis pirmāmkartām uzzināt to ka antenas ielas apskate NAV CSDD apskate un otramkārtām sataisīt auto lai nebūtu iespējams nokaut, vienīgais par antenas ielas apskati mani neapmierina tas ka vispirms dzen uz dūmošanas pārbaudi(runa par dīzeļiem) un tad tikai uz pārbaudi, to vajadzēja darīt otrādi un ja uz bedres kaut ko atrod kas var traucēt dūmošanas noteikšanai tad nemaz nedzīt.

P Pakasis 14.04.2018

CSDD cūcības turpinās. Man tehniskajā atņēma (pilnīgi nopietni- atņēma) auto, lai veiktu testa braucienu. Pēc testa iedeva uzlīmi bez vārda runas, tikai nosvilināja sajūgu un salauza sadales kārbu. Kad CSDD izteicu pretenzijas sākās futbols - satiksmes ministrija, CSDD, apdrošinātājs. Beigās atsūtīja vēstuli, kuru bija rakstījis pilnīgs analfabēts. Kad sāku iesaistīt TV un presi, izrādījās ka tēma nav aktuāla un sūdzēties par TA cūcībām vajag maigi un klusi.
Rezumē - kamēr TA būs lielas naudas kāšanas iespēja, cūcības tiks tušētas bet vainīgie aizsargāti.