www.sudzibas.lv CSDD Atkartota tehniska parbaude

CSDD - Atkartota tehniska parbaude

Gāju tehnisko pārbaudi mašīna gadu atpakaļ pirkta Vācijā.. Vis bija kārtība atrada vainu apakšējā šarnīra ielika 2 un lai braucu atkārtoti manīt tehnisko skati..
Labs bizness csdd! Dēļ vienas detaļas!
Kuru varēju arī nomainīt arī bez atkārtotas tehniskas pārbaudes!

B

Dainis 10.09.2018

Tas, ka auto ir pirkts Vācijā ir kāds tehniskā stāvokļa rādītājs? :D Arī Csdd diagnostika nav nekāds rādītājs viņi tikai skatās lai auto neizjuktu un ļoti daudz ko skatās caur pirkstiem, aizdzeniet auto uz normālu servisu gan jau, ka daudz vairāk potenciālu problēmu jums atrastu.

A Ampelmanis 11.09.2018

Tev ir acīmredzamas problēmas ar galvu. Pēc Tavas loģikas sanāk, ka izietu apskati un piedalīšanos satiksmē būtu jādod pilnīgi visiem, jo tak jebkuru defektu var novērst pēc tam, neejot atkārtotu apskati! Pretējā gadijumā tas esot csdd bizness. Fenomenāli! Un kāds sakars mašīnas pirkšanas vietai ar tās tehnisko stāvokli? Tā nav sūdzība, bet izmurgojums.

E Ekspertu eksperts 16.10.2018

Ampelmani, ko tu visiem piekasies? Ir skaidrs, ko autors grib pateikt, bet tu to pavērs tā, it kā autors būtu idiņš.. Izskatās, ka tomēr iedomības sērga tevi motivē noriet citus.. Tu no tā barojies vai kā? Kāpēc jāpazemo citi? ! Paskatieties cilvēki, ko ampelmanis raksta citur, komentējot citu autoru sūdzības, visur dominē pārākuma apziņa un konteksta manipulācijas, padarot autorus par dumiķīšiem..