CSDD - Apskate

Gaju tehnisko apakati un man ielika 2 pa to ka ieliktas nepareizi atsaites. Griezos servisa ar šadu problēmu un meistars teica ka ieliktas pareizi un nevar nemaz nepareizi ielikt. Labi pelna vini. Jo masinai man nebija veiktas nekādas darbības no pagajusas apskates un pagajuso gadu izgāju. Ir jābrinas ka tādi meistari tur strāda.

04.12.2018

A aicis24 05.12.2018

Daudz kas atkarīgs ir kurā vietā ej to apskati.Valmierā vairs neeju skatu, tur ar pilnīgi garām,saka,ka jāmaina detaļa,kura ir jauna uzlikta,piekāpās pilnīgi katram sīkumam,lai tikai varētu 2 ielikt.Servisā tikai brīnās par to,kur pat 1 salikti,protams, neko nevajag taisīt.Paiet gads braucu skati iet uz Rīgas CSDD, un skati izeju ar 0,apsolūti neviena aizrādījumu.

L Linda Gutmane 05.12.2018

Ja dazkart liekas ka es pati tir varu iet stradat.Jo vinu atbildibas sajuta un zinasanas ir 0 limeni.