www.sudzibas.lv CSDD Bojājums un attieksme

CSDD tehniska apskate - Bojājums un attieksme

Sieva izejot kartējo ikgadējo apskati, saduras ar tehniskas apskates personālu rupjības un profesionālo ne piederību. Tehniskas apskates darbinieks veicot tl apskati pārbaudot stikla tiritaja slotas darbību ieslēdzot tas, bez skidruma padeves uz stiklu silta laika temperatūra ara bija +27 noples gumijas slotu, un novelj vainu uz sievu un nolama. Ka tikai tādas sievietes var braukat un neieverot ka slotas ir metamas ara. Maksājam naudu pilna apmēra par teh apskati un ceļa nodokli, un tevi vel citu cilvēku priekša konkrēti nolamā, normāla attieksme pret klientu. Apskati neizejot, jo sieva adekvāti uz bojājumu atbildēja, ka vaina ir teh apskates darbinieka kļūda, iesledzot stikla tiritaja slotiņas atrakaja pozīcija, pa sauso stiklu, fizikas berzes likums, domāju viņam skola bija izlaists. Nirgajas un pelna naudu par atkārtotu teh apskat, parejais tl viss bija norma.

T

C critical thinker 20.06.2019

ai, attieksme ta' attieksme, bet tās gumijas bija beigtas jums, ko var īdēt.

Andra Draugs 20.06.2019

Parasti jau parbauda tiesi ar skidrumu vai strada gan padeve gan slotinas. Tad jau stiklu ari saskrapeja? Cik ir iets TA pa 10 gadiem nekad nav ieslegts bez skidruma. Nepatikama situacija.