Cs Komercserviss Sia - Nedroša ēka

2017. gada augustā Ikšķiles novada pašvaldības Būvvalde veica pārbaudi, lai konstatētu, vai CS Komercserviss apsaimniekotajā mājā Tīnūžu š. 9, Ikšķile tiek ievērotas elementāras normatīvo aktu prasības un tā ir droša apdzīvošanai. Ir sastādīts atzinums, kurā uzskaitīti vismaz 10 dažādi trūkumi. Vispārīgais secinājums ir tāds, ka ēka nav droša un ēkas stāvoklis pasliktinās.
CS Komercserviss nepilda Mk noteikumus Nr. 907 „ Par dzīvojamās mājas apsekošanu, tehnisko apkopi, kārtējo remontu un energoefektivitātes prasībām”.
CS Komercserviss ir tas pats vecais ‘labais’ SIA RBSSKALS Serviss. Kopš pārdošanās Civinity Group un nosaukuma maiņas nekas nav mainījies – kliedzoša nolaidība, nekompetence un mazspēja.