www.sudzibas.lv Credo Autoskola instruktors Sergejs Kuzmenkovs

Credo Autoskola - instruktors Sergejs Kuzmenkovs

Dārgie topošie šoferīši!

Vēlos jūs informēt par šo instruktoru, lai jums nebūtu tā jābēdājas kā man. Vienkārši uzrakstīsu, kāpēc pēc 27 braukšanas stundām izlēmu mainīt instruktoru:
1) prakiski nekad nekomentē kā brauc, tikai raksta sms vai runā ar kādu pa telefonu
2) braukšanas laikā jūs vedīsiet uz darbu, mājām u.t.t. viņa bijušo sievu, bērnus, draugus...
3) uz jautājumu, kad laidīsiet uz exāmenu ir vienmēr viena atbilde: "es nezinu". tādējadi rodas iespaids, ka no tevis vienkārši " sūc" naudu ārā.
4)vienmēr kavēs stundas sākumu uz 10 min
5)un pēdējais, pats trakākais, viņš regulāri atsauc stundu. Var pazvanīt stundu iepriekš, vai uzrakstīt īsziņu 3jos (!!) naktī.

Lai labi ripo!! Izvēlamies labus instruktorus :)

M maris 12.01.2011

Pats esmu mācījies credo un ar visu biju apmierināts, kapēc raksti sūdzības šeit?Credo autoskolas šefs, taču visiem dod savu, tel, lai viņu informē, ja ir, kādas pretnzijas, pret instruktoru.Vai ari tu gribi savu bēdu izkliegt?Un 27 nodarbības iesācējam ir normāli, ja kas.

V Valentīns 19.01.2011

Kādreiz arī mācījos pie Sergeja, kad viņš vēl Autopriekā strādāja. Piekrītu visiem punktiem.
It īpaši kaitināja 10-15 minūšu kavēšana.

Z zinaida 19.01.2011

A kak on vigljadit? ja toze u Sergeja u4ilasj! Familiju ne znaju!

V Valentīns 19.01.2011

Сложно описать как выглядит. Стройный, очки солнечные часто носит, курит много.

Z zinaida 19.01.2011

Zna4it ja u drugogo! Moj polnij bil! I ne kuril!

Значит, Вам повезло )))

Z zinaida 19.01.2011

Ja bi ne terpela bi takogo! Maximum 2 zanjatija! Po nim mozno ponjatj, 4to on iz sebja predstavljaet!

L laine 01.02.2011

я тозе думаю што автошокла тут непричом, ети инструктори хидит по школам и портит боздух...

B BIGs 01.02.2011

Man arī bija līdzīgs. Nauda vien viņam bija prātā.

S Signe 01.02.2011

Bet mans visu laiku uzmācās un gribēja kunilingu taisīt!

G gg 01.02.2011

es biju pie jurija( nezinu vai tur vēl ir)- nu tā bija čista naudas izsūknēšana

Z Zinaida 01.02.2011

Na trave sidel kuzne4ek,
Dra4il svoi ogure4ek.
Predstavte sebe, predstavte sebe,
Kak eto horo6o!!!

P Pārdevējs 05.02.2011

Signe, kā tavu instruktoru sauca? Nesen sāku mācīties...

M Monta 10.02.2011

Es noteikti iesaku Sergeju Stepanovu no Credo. Braucu 4 meenesus un katraa nodarbiibaa es iemaaciijos ko jaunu. ja es kaut kur kluudiijos, momentaali tiku apstaadinaata un instruktors izstaastiija un izskaidroja kaapeec esmu kluudiijusies un kaa pareizi izbraukt to posmu.vins bija mans vieniigais instruktors, un nebija vajadziibas mainiit pret citu. bija loti pacietiigs un mieriigs ar humooru.uz katru nodarbiibu gaaju ar smaidu. vins braukaa ar volvo s 60

G Ginger 17.02.2011

:)) Жесть, как народу не повезло. У меня с инструктором была полная идиллия, понимание и взаимоуважение. Бывало, он даже заботился о том, чтобы перенести мое занятие на попозже, потому что знал, что я люблю подольше поспать:DD И отношение было очень доброе. Казалось, будто родственное даже.

E edīte 18.02.2011

Arī esmu mācījusies pie ši instruktoru, lasu Jūsu komentārus un sūdzības man bija tieši tas pats, bieži tika atceltas stundas, stāvēju pa 15 minūtēm gaidīju stundas sākumu, smēķē mašīnā, pie tam ļoti bieži, arī nācās vest viņa radus, kā arī esmu sevi jutusi kā kurjers - šeit apstāsimies, es tūlīt būšu- un aiziet uz 15 minūtēm nodarbības laikā. Vienkārši murgs. Neiesaku šo instruktoru. Tagad mācos pie cita instruktora arī credo, diena un nakts.

I Ieva 08.03.2011

Es vnk nomainiju instruktoru un iesniedzu sudzibu skolas direktoram un situācija atrisināta.

B B 09.03.2011

Es tagad macos pie Sergeja... Visu ko uzrakstijat viss ir tas pats! Apnicis gaidit kad vins izdomas laidit eksamena

V Vitauts 18.03.2011

Da kur problema, panem citu instruktoru, tos lohus, kas pirmo reizi macās visur chakaree :D :D

J Jelena 30.04.2011

Ne vienmēr ko raksta internetā ir taisnība, tāpēc izlasot šos komentārus, tomēr nolēmu riskēt un paņemt instruktoru Sergeju Kuzmenkovu, jo ieteica paziņa, kurš ļoti sen pie viņa ir macijies. 2 nodarbības un sapratu ka ir steidzami jāmeklē kāds cits!!!Kavē 10-15 min, bet nodarbību beidz par 5 min ātrāk. Smēķē mašīnā. Pļapa pa telefonu, visu laiku. Braucot, tikai nosaka virzienu un kritiskajās situācijas kaut ko paskaidro. Braucam tur, kur viņam bija darīšanas. Viņš ir labs šoferis, bet ļoti slikts instruktors!!!tas ir tas pats, ka paņemt kādu paziņu, kuram ir mašīna, samaksāt to pašu naudu un praktizēties.