W www 27.12.2011

Gāju Credo, man patika, tik žēl ka tā teorija tik ilgi velkas.

S silk182 06.01.2012

Gāju CREDO, teorijas skolotājs labs, bet instruktorus Armandu Šteinbaumu un Jāni Godiņu neiesku-naudas mašīnas tīrākās!!!
Pirms izvēlies kādu instruktoru-iegīglē viņa vārdu un palasi atsauksmes :)

F Firebird 06.01.2012

Ventai ir labs instruktors, pat ļoti labs, aizmirsu vārdu, bet braukšana uz Audi a3. jāņem vērā, ka sekretāre neko nepastāstīs, jāprasa viss pašam, kad 1 palīdzības kursi, kad medkomisija utt, toties skolas eksāmeni ir viegli, taču nedrīkst ticēt akcijām, jāizrunā viss sākumā smalki, savādāk noslaukspiķi!

J jasuks 18.01.2012

iesaku ventu, laba skola. ķengaraga ielā.

R Raimonds21 23.03.2012

Par Ventu neko nezinu, bet CREDO ir ok, tikai jāskatās pie kura instruktora tiec. Vispār ir vērts paskatīties internetā un apjautāties draugiem, radiem, autoskolas ir daudz. Ieej, piemēram, www.autoskolasriga.lv, iespējams, ka izvēlēsies pilnīgi citu skolu.

A Aristokraate 09.09.2016

credo autoskolā dumja direktore. neko paskaidrot nemāk un ļoti nelaipna. CREDO, MAINIET SAVU DIREKTORI!!!
man balss diezgan smalka, izklausos pēc bērna pa telefonu, tāpēc, iespējams tā attieksme tik pretīga bija, bet jebkurā gadījumā vismaz minimālās pieklājības normas būtu jāievēro.

U uns 29.01.2021

Teorijas pasniedzējs Credo ir labs. Ļoti labas atsauksmes. Bet instruktori praktiskajam apmācībām, no comments, man nokāsa naudu. :(