Credo Autoskola - Credo

Ljudi- ne sujtes v avto6kolu CREDO! 6to eta za avto6kola na aspazijas, gde mozno kupitj otveti na ekzameni teoriji i karto4ki instruktorov?! Osobeno ixnej sekretarj Lena, ot katorij mozno dogavoritsa o vsem za ljubije dengi! I potom edut vsjakije u kotorix vsjo kupljeno.Kde vop6e smotret otvetstvinije instancije???!!!

D

Z Zara 11.05.2009

A pravami tam torgujut?

A A. 24.04.2010

:-D zhalj ne znala... priwlosj sdavatj vsjo po 4estnomu :-D

S Stef 19.11.2018
Krapsana

Loti slikts serviss un instruktori, izkraps pedejo centu. Lieta aizgaja tik talu, ka vajadzeja iejaukt autoskolas direktoru. Daudz nerakstisu, jo ka jau var redzet pec sudzibam, si autoskola ir galigi garam.

N Nansija Berlizova 12.06.2019
Pozitīva

Iesaku meiteni agnesi jansoni 1. Palidzības kursiem. Jautra, saprotoša, izcili iemāca! Šodien bija pirmā reize pie viņas, gāju uz turieni ar šausmām, izradijās, ka pirmā palīdzība nav tik biedējoša.