L Lilly 28.07.2008

Laba skola.Noliku CSDD teorijas eksamenu, gan braukshanu ar pirmo reizi.Ar instrukotiem ir ka ir-laimes spele...bet es zinu vienu labu..))varu ieteikt...

K Kita 29.07.2008

Labs instruktors ir Aivars Apšenieks.
Nevienam neieteiktu Edgaru Datavu, ja nu vienīgi mērķis nav nervu sistēmas uztrennēšana pirms CSDD eksāmeniem, jo neviens CSDD inspektors nebūs neciešamāks.
Skola feina, teoriju ļoti labi Larisa izstāsta/ izskaidro/ iemāca!

B Bucis 30.07.2008

Tā ir vislabākā autoskola, kāda vien ir! :) Visas pārējās baigi čakarē, šeit nāk pretī... instruktori - jā, protams, ir visādi, bet lielākā daļa ir baigi labie :) pati ar pirmo reizi noliku, ieteicu draudzenei, viņa arī sajūsmā! Un vēl kas ir ļoti svarīgi - skolas teorijas eksāmenā ir tikai 30 jautājumi, nevis 60 vai 90 kā citur... zinu, ka tas ir liels klupšanas akmens daudziem...

A anna 10.08.2008

Ļoti laba autoskola. Visi ļoti pretimnākoši vienmēr visu var sarunaat un LArisa iemaaca teoriju vnk lieliski! :)

V viola 23.08.2008

Labaakais ir Konstantīns Marimonovs! Patiikams un ar savu pieeju! braukt bija patiikami! Ljoti atri iemaciija braukt, un uzskatu ka pat ideali!un tikai pa 16 braukshanaam!

Z zane 10.10.2008

Es gan negribētu piekrist lieliskajām atsauksmēm par šo autoskolu. Pirmām kārtām, tā visu slavētā Larisa, iespējams nav slikts cilvēks, taču man kā latviski runājošai meitenei, ļoti traucēja viņas krieviskais akcents. Turklāt, es tomēr uzskatu, ka šie 30 jautājumi ir par maz, lai apgūtu teoriju pietiekamā līmenī. Ar instruktoriem arī bija samērā grūti, visi tik aizņemti, taču tas jau laikam visās autoskolās. Gala rezultātā tiesības šajā autoskolā diemžēl neieguvu. Iespējams esmu pārāk principiāla, bet man bija svarīgi, lai instruktors skaidri runātu latviski.

L Lenocka 10.10.2008

Ja Tev Zane tas ir tik svarigi lai Larisa runatu tiri latviski tad kapec gaji taja skola?Nomainitu skolu?skolotaju un miers/Pasi sev sataisa problemsa-sausmas!!!

A arii 14.10.2008

Jaa jaaa, ka tik ta Larisa te stanceet pati te dazas atsauksmes par kredo 3. Parak saldas shis skolas atsauksmes, parejo fonaa. Vai ne?
Biju tur, un nav nemaz tik jauka taa Larisa. Loti ieintereseeta vina likaas, tapec arii internetaa nesmaadee stanceet labas atsauksmes par savu credo 3.
FUI FUI FUI Larisa

I Inga 16.10.2008

Teoriju ļoti labi pasniedz Ingus Ducens. Pati braucu pie citas autoskolas instruktora, jo negribējās uz labu laimi izvēlēties vienu instruktoru no Credo izsniegtā instruktora saraksta un cerēt, ka būs labs. Braucu pie paziņu ieteikta instruktora.

B Bembists 29.11.2008

Ljoti Laba autoskola Ljoti labi maca teorijy noliku skoals eksamenu un csdd ar 0 kludu nebijy pat lasijis csdd gramatu visu iemacija un istastija pasniedzejs instruktori ari labi strada shaja autoskola noliku tieisbas ar 1 rejzi pa 18 brauksanam

I Ijulianna 05.03.2009

Es domaju, ka si skola ir vislabaka tur tiesam ir loti atsaucigi pasniedzeji un instruktori ari ir labi tikai ir jaludz kada padoms to izvele, bet kopuma tur tiesam viss ir baigi forsi...

K Kristine 04.06.2009

Es esmu ar rokām un kājām par Konstantīnu Marimonovu! :) Iemācīja ļoti ātri un kvalitatīvi, CSDD noliku ar pirmo reizi. Pacietīgs, mierīgs un vienkārši patīkams cilvēks. Neizspiež naudu, mani pats izdzina uz eksāmeniem kaut arī viņam tas nebija izdevīgi, kā tikai redzēja ka esmu gatava eksāmenam, uzreiz arī pateica ka jāiet. Runā gan latviski, gan krieviski.

L līga 25.09.2009

Loti labs instruktors ir Gatis Rimša tel nr 29245523.Pacietīgs visu izskaidros un parādīs kļūdas.Super

R Rix 18.10.2009

Neieteiktu mācīties teoriju pie Larisas (CREDO), jo PEDAGOĢISKĀ TALANTA UN MEISTARĪBAS VIŅAI NAV NE KRIPATAS:
Pasniedz monotonā tonī bez jebkādas aizrautības/iedvesmas, kā rezultātā:
a) grūti veidot sistemātisku konspektu un izdalīt galveno;
b) pēc nodarbības atmiņā paliek mazs % no dzirdētā - jāmācās pašam no noteikumu grāmatiņas; IR TAČU PASNIEDZĒJI, PĒC KURU NODARBĪBĀM TEV VISS IR SKAIDRS BEZ PAPILDUS MĀCĪŠANĀS !!!
Teikuma vidū bieži vien ieliek vārdus nepareizā locījumā, vai divdabja vietā nepareizu darbības vārda formu, līdz ar to steigšus teikums galvā "jāpārtin" atpakaļ, lai saprastu kas ir bijis domāts - tādējādi rodas nevajadzīga paildus piepūle (labāk lai pasniedz krievu grupai savā dzimtajā valodā)
Nodarbībās ļoti maz pielieto uzskates līdzekļus - par tādām efektīvām pasniegšanas metodēm kā sagatvot nodarbību, izmantojot PowerPoint prezentāciju, šķiet, viņa pat nav dzirdējusi;
Ļoti dīvaina un neloģiska šķiet mācību vielas izklāsta secība un sadalījums, kā rezultātā nav iespējams aiziet paklausīties to pašu tēmu pie cita pasniedzēja, par kuru ir labākas atsauksmes (jo, piemēram 4.nodarbībā pie Larisas ir runāts pavisam par citām lietām nekā pie cita pasniedzēja).

E Edgars 23.12.2009

Mācījos pie Larisas, nezinu iespējams viņa pa šo laiku ir uzlabojusi savas apmācīšanas prasmes, bet es varu teikt tikai to labāko, viņas krievu akcents man netraucēja. Pirmajā reizē varbūt bija jocīgi, bet pēc tam pieradu. Apmeklēju visas teorijas nodarbības (to tiešām iesaku darīt, ja nav vēlme pašam burties grāmatā). Viņa visu tik labi izskaidroja, ka es nemaz nemēģināju burties noteikumu grāmatā, kur man ieskatoties, ka ne juristam nekas nav skaidrs. Viņa tiešām izskaidro nevis atstāsta teoriju. Man pat tapa skaidrs pirms tam mans lielākais klupšanas akmens - gaismu lietošana, ko no grāmatas nu toč nesapratīsi. Teorijas eksāmenu autoskolā un CSDD noliku ar pirmo reizi, jo teoriju pateicoties Larisai nevis iekalu, bet izpratu. Braukšanu gan sakarā ar ceļojumu plānoju likt tikai janvāra beigās. Vēl mazliet jāpabrauc, bet instruktors arī braukšanā man trāpījies ļoti labs. Nu ļoti mierīgs, ne reizi nav kliedzis, kad man kaut kas nav sanācis, līdz ar to es pats šobrīd jūtos meirīgi uz ielas (Aleksejs Jefremovs). Pie šī instruktora braukt mācījās arī mana māsa tādēļ aizgāju pie viņa. Latviski runā labi.

M Madara 23.04.2010

autoskola ir laba. pasniedzējs Ingus arī bija ļoti labs, taču instruktori... laikam man netrāpījās labākais-Jurijs...
Nobraucu ļoti ilgi, iztērēju daudz naudas, neefektīvi mācīja- aizgāju pie instruktora no autoskolas vanags, pa 3 nodarbībām biju jau gatava csdd. NEIESAKU šo instruktoru!!!

I Ivanāns 23.04.2010

Es gribu piekrist tiem, kuri pareizi norāda, ka mācības pie Larisas Veļičko ir pilnīgs murgs !!! Pirmkārt- pasniedzēja slikti pārvalda latviešu valodu, Otrkārt- ir jābrīnas kā CSDD izsniedza pasniedzēja licenci tik profesionāli neizglītotam pasniedzējam, Treškārt- par 100% jāpiekrīt, ka pasniegšanas un pedagoģiskā meistarība ir kritiski zema, Ceturtkārt- nav saprotama šīs skolas vadības nostāja- kuri tik sliktas valodas pratēju tieši nozīmē latviešu plūsmas grupās !!! Piektkārt- par kādiem uzskates līdzekļiem vispār iet runa- šajā skolā vispār tādu nemaz nav ! NEVIENAM NEIESAKU !

E Elīze 23.04.2010

Neticiet viņu reklāmām- kopā viss sanāk ļooooti dārgi ! Izsūks pilnīgi visu.

K Kārlis Kaimiņš 24.04.2010

Patiešām piekrītu, ka tos slavas rakstus ir sarakstījusi pati Larisa Veļičko... fui fui fui - kauns :(

A A. 24.04.2010

sama u4ilasj v eto wkole. Nikakix Laris ne znaju. ( vernej imen i familij prepodovatelej) pomnju toljko 4to teorija- da... o4enj monotonno... no eto ze ne toljko u nix tam- was vezde takie prepodi... :-(
instruktora pervogo priwlosj pomenjatj... uz 2 zanjatija podrjad ezditj po krugu u4itsa ostonavlivatsa i trogatsa... et sliwkom... :-D ja za pervoe zanjatie et i tak prekrasno nau4ilasj delatj :-D. a vot 2-j instruktor mne popalsa o4enj xorowij. do sih por vspominaju dobrim slovom! sdala v CSDD vsjo s pervogo raza. uze 6 let po4ti nazad eto bilo.