Creditreform Latvija - Darbs

Neejiet strādāt uz šo kantori, piesola milzu naudas bet pret darbiniekiem izturas kā pret suņiem, prasa strādāt pat neatejot no datora un visu laiku izsaka pazemojošas piezīmes, nekad nevienam neteiktu uz turieni iet un neticiet tam ka viņi sola atalgojumu pēc taviem rezultātiem, viņi tos rezultātus ieraksta kādus grib, saņemsiet savu minimumu bet pēc tam varēsiet iet savu veselību ārstēt, neizturēju tur pat visu pārbaudes laiku nostrādāt, neejiet, neejiet uz turieni ja negribat sabojāt savus nervus, visbriesmīgāka darba devēju attieksme un turpat veselības pārbaudi neveic iestājoties darbā tā kā apmaksātas brilles pēc tam dabūt varat necerēt

I Igors Bauritis 22.07.2018

Es pat nespèju iedomàties , kam ir jànotiek , Lai ietu stràdàt šàdà kantorī kà creditreform un arī citàs iestādēs. Visnecienìgàkā nodarbośanās kuru var tikai iedomāties. Šādi cilvēki ne tikai citus neciena , pats trakākais ir to kad paši sevi neciena .

ž Žanis000 25.07.2018

Tādi kas tur strādā agri vai vēlu smagi saslimst un beigās noliek karoti.