www.sudzibas.lv CreditReform zvana radiniekiem

creditreforms - zvana radiniekiem

parādu piedziņas kompanija zvana maniem radiniekiem,kaut ari es pati personigi ar viniem sazinos, bet ja es nepaspeju atbildet uz vinu zvanu vini uzreiz zvana radiniecei. mani epasti viniem tiek ignoreti, ja man rodas kadas problemas ar iemaksu es to viniem pazinoju pa epastu, biet skiet tas nemaz netiek nemts vera, vaitad tas nav likumparkapums? ko man darīt?

D

adiabo 12.11.2013

Es tavā vietā ietu ar iesniegumu uz PTAC, un rakstītu prokuratūrai. Viņi pārkāpj liumu, sazināties viņi drīkst tikai ar tevi un tikai pa tevis norādītiem telefoniem, pastiem utt.
Viņiem nemaksā ne santīma, tikai kreditoram, šos parādizsitēju kantorus vari sūtīt uzreiz uz 5 burtiem - tiesu, nākamreiz uzvana saki ka 1kārst sarunu ieraksti, 2kārt brīdini lai pārtrauc savas pretlikumīgās darbības, ka ja vēlās ar tevi sazinmāties lai sūta vēstules, tev pašam tiesā būs ērtāk viņus drāzt, un vēstulē viņi nekad nerakstš to ko pa telefonu saka. Tev ar viņiem nav nekādu likumīgu saistību, tāpēc lai vēl priecājas ka nav atņemta licenze.
Vēl vari pameklēt informāciju par biedrību "Baltais Bruņinieks"

T Tince 12.11.2013

Radiniekiem zvanīt nedrīkst - tas ir likumpārkāpums. Par to var sūdzēties datu valsts inspekcijā.
Par e-pastiem - vienmēr vajag atcerēties, ka e-pastā sūtīta vēstule nav dokuments ar juridisku spēku un tādi e-pasti nav nevienam saistoši. E-pasta sūtījumam būs juridisks spēks tikai tad, ja tas būs parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu. Bez tam divpusējās līgumattiecībās, kāds ir arī aizdevuma līgums, nepietiek, ka viena puse (piem., aizņēmējs) paziņo/informē otru pusi (aizdevēju), ka viņam ir kādas aizņēmuma atmaksāšanas grūtības un ka atmaksa kavēsies. Līgums ir noslēgts, un tas ir jāpilda tādā kārtībā, kā noteikts līgumā. Diezvai līgumā ir paredzēts, ka Jums vienpusēji ir tiesības paziņot aizdevējam, ka kādu laiciņu nemaksāsit un ka aizdevējam tas būs saistoši. Ja tā paredzētu, tad droši vien lielākoties aizdevumus atgūt varētu tikai pastardienā.
Civillikums paredz, ka nekādas vēlāk radušās grūtības nevar būt par attaisnojumu līguma nepildīšanai. To, vai spēsit līgumā noteiktajā kārtībā atdot naudu, Jums bija jāizvērtē pirms līguma noslēgšanas. Tādi e-pasta paziņojumi nav nekāds tiesisks pamats līguma nepildīšanai. Līgumsodu Jums rēķinās tā vai tā, jo tāds noteikti līgumā par maksājuma kavējumu ir paredzēts.