www.sudzibas.lv CreditReform Naudas izspiešana

Creditreform un Zetcom - Naudas izspiešana

Creditreform viens pretīgs uzņēmums tā pat kā Zetcom, šodien iešu sūdzēties PTA! Situācija šāda pagājušo vasar pieslēdzos pie Zetcom akcijas ietvaros, bet katru mēnesi viņi sldza nost manu numuru par it kā nesamaksāto rēķinu, ncās ik mēnesi šiem sūtīt maksājuma uzdevumus. Man bija gana, kad novembrī, kad pirms lielajām brīdienām 18.11 tika atslēgt telefons, par atkal it kā nenomaksāto rēķinu, mana pacietība bija gana, jo viņus nav iespējams sazvanīt vairākas stundas uzrakstīju iesniegumu par atteikšanos no pakalpojumiem pievienojot klāt pēdējo maksājuma uzdevumu, nekādas atbildes no šiem nesaņēmu, jo viņu ofisam klāt nav iespējams tikt klāt, kas atrodās LMT ēkā Ropažu ielā, jo tur nevienu nelaiž iesniegt iesniegumu, kā arī saņemt atbildi par to vai tika saņemts no manis iesniegums. Februāra vidū no Creditreform saņēmu vēstuli par to ka it kā esmu Zetcom parādā tos 12.10+5 Ls par nākamo mēnesi kā arī Creditreform uzrēķins, kopējā summa ap 70 Ls, saku šiem ka nemaksāšu, jo biju jau apmaksājis ja nepieciešams varu nosūtīt maksājuma uzdevumu. Viņi man iedod e-pastu [slēpt]@crediteform.lv. Tagad kā mēneša sākums ik mēnesi zvana ar uzbraucieniem, lai maksāju šos 70 Ls viņiem, ka nekādus e-pastus nav saņēmuši ar maksājuma uzdevumiem (tika sūtīts no vairākiem e-pastiem). Nemitīgi tiek terorizēta mana māte, jo šie zvana viņai un saka, lai pasaucot mani, ka pēc tam man jāskaidrojās ka nekāda parāda man nav. Pēdējā saruna beidzās ar to ka es šiem pateicu, cik var Jums sūtīt maksājuma uzdevumus? Varbūt Jūs atbrauksiet tam pakaļ un es Jums parādod originālu iedošu kopiju? Jo es darba dienās strādāju kā normāls cilvēks un man nav laika braukāt un meklēt Jūsu kantori, lai parādītu šo maksājuma uzdevumu. Biju izbrīnīts par operātores vai kā viņu sauc atbildi: Tavs pienākums braukt un rādīt un tu visu samaksāsi, kas tie vēl par draudiem? Sen bija jāslēdz šis uzņēmums!

R

Dookie 08.05.2013

Советую звонить или идти в Zetcom и сразу просить говорить с начальством, это для того, что бы вопрос решал уже не простой оператор а более компетентный человек. ТРЕБУЙ пояснений на каком основании твой долг передали третьему лицу если все оплачено и была выслана платежка. Просто с этим не шутят, попадешь в базу данных должников и будет не очень хорошо.
Но не особо верится в сумму, которую просит кредитреформ, такой большой процент от 17 лат не может быть.

Вобщем если правда все оплачивал вовремя, то решай вопрос с Зеткомом

R ri4y 09.05.2013

Пытался, там написано же что шол к ним в офис который находится на Ропажу 6 дальше охраны у дверей на 1 этаже не пускают, грозятся типо кнопку нажать если буду рваться на верх! Шарашкина кантора. На официальное заказное письмо тоже не отвечают. Оповещение о том что получили письмо я получил с почты но от них ответа так и нету.

A Avei 17.05.2013

Ne gluži mans stāsts, bet nu rezultāts tāds pat ka man. Neiesaku ZETCOM.