www.sudzibas.lv CreditReform neetiska rīcība

Creditreform - neetiska rīcība

Man grūtības ar rēķinu nomaksu radās vēl pagājušajā gadā, kad nopietni saslima māte. Creditreform "inkasso" t.s. speciāliste zvanīja un deva ieteikumus, lai aizņemos no radiem un draugiem, lai nesvinu Ziemassvētkus, bet nomaksāju parādu. To ka nepaklausīju, nenožēloju. Aizbraucu uz Ziemasvētkiem pie mammas ar dāvaniņu, kas viņu ļoti iepriecināja. Tie izrādījās viņas pēdējie Ziemassvētki.
Inkasso zvanīja uz darbu un informēja par manu parādu vadību. Tad bija gadījums, ka piezvanīja uz mājām, uz zvanu atbildeja vīrs. Specialiste informēja viņu par manu paradu un teica:" Kas tu esi par vīru, ja nezini ka sievai ir parads?"
Kas viņiem dod tiesības līst mana personiskajā dzivē? Viņi grib būt rezultatīvi par katru cenu. Spriežot pēc runas, inkasso specialistei ir ne vairāk kā pamatizglītība.

S Silva 26.11.2009

Jums vajadzetu versties Datu valsts inspekcija ar sudzibu par Jusu datu prettiesisku izpausanu citam personam - darba devejam, viram...

A Aleksandrs 26.11.2009

creditreforma strada tada ļovočkina, kura ar grutibam runa latviski, ari mil draudet ar mantas konfiskaciju, ka jauksies privataja dzive.
Lodi tadam ļovočkinām un korovinām pieree.

T Tina 08.02.2011

C Char 09.06.2011

Thank God! Someone with barins speaks!