www.sudzibas.lv CreditReform Agresīva konsultante

Creditreform - Agresīva konsultante

Divus mēnešus pazūd nezvana! Pēc diviem Mēnešiem piezvana un nepieklājīgā tonī man paziņo, ka man šomēnes jāatmaksā kredīts! Runāja ar mani tā itkā es būtu viņai pazīstams cilvēks, pārmeta man, ka neesmu samaksājusi un vienu vārdu sakot viņa nekādā veidā nerosināja vēlmi par kautko vienoties! Es domāju ka cilvēks tā jau ir sliktā noskaņojumā, ka ir kāda parād saistība, bet te vēl piezvana un nobojā garastāvoklī līdz pēdējam, protams arī draudi ka 10 gadus būs slikta parād vēsture!

14.05.2020

V vitols 14.05.2020

No vienas puses plus, ka būsi melnajā sarakstā tas tev apgrūtinās iespējas iedzīvoties jaunos kredītos!

A Artūrs Dante 14.05.2020

Nekādā gadijumā neko nemaksājiet parādu piedzinējiem, vienīgais, ko viņi var līdzīgi kā tantuks palaist pirdienu sabiedriskajā transportā, uztaisot smirdoņu.

R RXX 14.05.2020

Kad Tu kādam uz līguma pamata aizdod naudu un Tev to neatdod, tad Tu arī uzskati, ka tas ir normāli? Jeb vai šī logika darbojas tikai vienā virzienā? 😁

A Artūrs Dante 14.05.2020

RXX Tev kā reiz kaut kas ar loģiku nedaudz pieklibo :)
Kāds sakars creditreform ar līgumiem un aizdošanu ? - šī organizācija ir visparastākie parazīti, kas cenšās iedzīvoties tikai uz cilvēku nezināšanu.

p.s. es nekad neaizdotu naudu uz procentiem. Ja Tev aizdod naudu draugs, kaimiņš, vienalga kāds cilvēks, kurš neprasa 100 eur vietā 200 eur, es nieri pārdošu, bet atdošu.
Bet augļotāji ir pelnījuši to, lai vairāk cilvēku sāk beidzot domāt pareizā virzienā un viņiem naudu neatdod.

M Mego izmeklētājs 14.05.2020

Divus mēnešus pazud nezvana? Jums ir maksāšanas grafiks ludzu jāmaksā tad un tad ,bet nevis nezvana nemaksāju.naivums ja neprasa neatdošu mošk aizmirsīs

A Artūrs Dante 14.05.2020

Mego izmeklētāj Tu esi tante Vanga ? :)))))))))))))))))) - Kā Tu zini, ka sūdzības autoram ir kaut kāds maksāšanas grafiks, - jebkurš pareizi domājošs cilvēks pateiks, ka ar šiem parazītiem nekādi grafiki nav jāslēdz, īstenība viņi ir jautver kā klauni un nekā savādāk, viss ko parādu piedzinēji saka ir 0 vērts :)

E eksperts1 27.09.2020

Parādu cedē parādu piedziņas uzņēmumam. https://lvportals.lv/skaidrojumi/313073-kas-ir-parada-cedesana-2020

Ja neej uz kontaktu ar šo uzņēmumu, piedzinēji vienkārši iesniegs prasību tiesā un tā tiks apmierināta. Tad jau seko konta bloķēšāna, mantas apķīlāšana.

Kā arī, Jūs vienkārši bojājat savu kredītvēsturi. Bankā kredītu nedabūsiet.

Labākais risinājums ir savas parādsaistības nokārtot.

L Līga Ieviņa 23.12.2020
Naudas izspiešana

Creditreform un julianus inkasso-naudas izspiedēji, likumīgie zagļi!

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021