Crediton - Krāpnieki

CreditON krāpnieki! Paņēmu 60.00 LVL uz 30.dienām apmaksai kopā ar procentiem 71.89 LVL, nepagāja, kā nedēļa, ka varu apmaksāt summu, un paņemt lielāku naudiņu, tā arī izdarīju. Pieteicos jaunam kredītam, lielākai summai, pieteicos, atnāk sms ka varot man tikai aizdot 60.00 LVL, kāda vēlna tad es vieniem ātrāk apmaksāju ar procēntiem, tas jau uzreiz liecina, ka viņi ir krāpnieki! Vairak nekad neizmantošu šo kantori! Cik dzirdēju tur strādā neizglītoti jauni puišēļi! KAUT ĀTRĀK IZPUTĒTOS ŠIS KANTORIS

V

A Andris 01.06.2011

Jocigs ir kantoris

S Soļara 01.06.2011

Šis ir labs krāpnieku kantoris! Esmu viņu metodes atklājis un tagad lasu materiālu tiesvedībai!

S Seee 01.06.2011

Viņi, man atsūtija uz e-pastu ka esmu creditreform datu bāzē, dirsēji, neesmu nekad Tur bijis! ka tik 0.01 LVL iebāztu kabatā! Tā jau vini taisa sev biznesu

A Anna 01.06.2011

Jā visu laiku samaksā laicīgi, bet šie, lielāku pa 60 ls nedod, a pa telefonu dirš iedos nākamo lielāku, ja tagad zināšu krapnieki istākie, lai ātrak samaksātu un paņemtu procentus, lielos

J Jana 01.06.2011

Tici, sis kantoris tik tiesam driz beigs savu pastavesanu, jo nespes samaksat par licenci[nodokli]

A Anna 01.06.2011

Par licenci bus jamaksā 50 000 ls, viniem tadas naudas nebus:D

J Jana 01.06.2011

Tiesi ta, paliks divas firmas, parejie beigs savu pastavesanu!

V Valera 01.06.2011

smiekligakais, ka vini man piedavaja kreditu 1.00 latu:D idioti

N naura 01.06.2011

boss ir credion Dāvis Sīmanis

J Jana 01.06.2011

Kas ir davis simanis?kas vins ir?baiga zvaigzne?...

N naura 01.06.2011

Dāvis Sīmanis ir CreditON direktors

Baigais Boy George?

B borja 02.06.2011

esmu viasms pārstāvis, varu teikt, ka mūsu kantorī arī gadās dīvaini klineti kuri pēc tam ir ar kaut ko neapmierinati, tomēr palasot te komentāros, nespēju tam noticēt, tāda sajūta, ka kāds atkal grib izgāzt žulti. crediton.lv ir ļoti persepktīvs un pareizi pozicionēts uzņēmums kuŗš lieki neriskē un šādus dīvainos kredītņēmējus vienkārši izvēlas labāk nekreditēt. Pareizi vien dara, jo mēs riskējam daudz vairāk, jo arī naudas atgūšanas metodes mums ir savādākas neka viņiem.

N naura 02.06.2011

Runājot pr VIASMS, tas tiešām ir debīls kantoris! VIASMS ir krāpnieki

G GG 02.06.2011

Da visi viņi ir sūdi.

F Forši Pārstāvja atbilde 02.06.2011

CreditOn.lv молодцы-действуют правильно-мы с другом брали кредит одновременно я зарегистрирован в draugiem.lv дружбан нет...вот я получил кредит он до сих пор ортачится зарегистрироватся на draugiem.lv и на FACEBOOK. политика у них молодёжная

F Forši Pārstāvja atbilde 02.06.2011

ПРО VIASMS и правда маленько дебильная кантора/хоть и проценты поменьше...представителю VIASMS рекомендую взять пример с BIGBANKA...приходишь оформляешь заявку тебе говорят что у вас взят кредит в SMSCREDIT.LV мол как расплотитесь приходите к нам через 3 месяца ...дадим под меньшие проценты и это при том что в договоре SMS CREDIT.LV строго написано что они сволочи не разглашают данные клиента

D dody 02.06.2011

crediton.lv rullē, ļoti patika, i attieksme, i palīdzība kad reģistrējos. Te laikam bļaustās tie lūzeri kuriem jau tā ir miljons kredītu un parādu, vai arī nav darba. Sēž maksā savu BMW X5 kredītiņu, bendzīnam nav, vot i ņem pie šādiem kantoriem, lai varētu aizbraukt līdz maximai vai supernetto.

N naura 02.06.2011

Dody strādā creditON

X XBADCLOWNX 03.06.2011

ta ko jus tur doma.. pasi nezin ko gribat panemat kreditus izstere par niekiem un ielien vel dzilak parados netiek vairs gala krit stresa tad sak knabat crediton un 24