www.sudzibas.lv Credit24 Dīvainības

Credit24.lv - Dīvainības

Izrādās, ja credit24 laicīgi atmaksā kredītu, pēc tam sākas lielākas problēmas, nekā ja to maksā ilgu laiku un attiecīgi ar paaugstinātiem procentiem. KAd pēc nepilnas nedēķas nolēmu paņemt mazāku kredītu turpat, izrādās, ka lēmums piešķiršanai ir negatīvs, pat neizvērtejot manu pieprasīto summu (paziņojumu sistēma izmeta vēl pirms izvēlējos summu). Tad sākās pats labākais. Katru reizi zvanot informācijas dienesta, man ziņo kaut ko citu: tad "mums sistēma vēl neko nav nofiksējusi" (nedēļas laikā!), tad "mēs paturam tiesības neizpaust atteikuma iemeslu", tad "iedevām informāciju tehniskajai daļai" utt, utjpr. Tad nu izskatās, ka labu gribot, esmu kļuvusi par noziedznieci...

D

E e 28.06.2011

Nesapratu. Vai viņiem ir pienākums izsniegt naudu visiem kas paprasa? Negrib - nedod! Un kas?
Man liekas, ka ir loģiski, ka viņiem tādi ātrie klienti nav vajadzīgi - viņi pelna uz procentiem, un nav nekādi samarieši!
Par ko tad sūdzība? Par to ka Dacei negrib dot naudu?

T ToDace 28.06.2011

Tādi klienti kā tu viņiem ir galīgi neizdevīgi, jo nevar noslaukt pēc pilnas programmas, tāpēc arī nedod.

D Dace 28.06.2011

Tur jau tā lieta. Es atmaksāju kredītu 11 mēnešus ātrāk un tad man sāka nākt sms, ka jāmaksā vēl 6 Ls, vēl un vēl... Tad arī sākās visa zvanīšanās, jo sistēma nedēļu nebija piefiksējusi, ka pirms nedēļas jau samaksāts. Es tik brīnos, ka katrs operators saka savu.

T ToDace 28.06.2011

Viņi visi eksistē tikai uz muļķu rēķina.Saglabā visus dokumentus, ka tiešām esi visu samaksājusi, jo nebrīnos, ja pēc pieciem vai pat desmit gadiem par tevi sāks interesēties kāds puslegāls bandītu parādu piedzinēju kantoris, kādu arī ir savairojies desmitiem.Lai tev veicas!

I Igorjan 06.07.2011

Некому несоветую там брать деньги.Самая галимая фирма!

L Linda 11.10.2011

Jā, jā. Man tas pats. Atmaksāju summu ātrāk un pēc kāda laika steidzami vajadzēja aizņemties, tieši vēl reklāma, domāju būs tieši laikā. Man tieši tāpat pirms summas izmešanas jau pateica, ka nenokārtoto kredītsaistību dēļ atteikts. Zvanot, man pateica, ka vēl nenofiksēja sistēma, lai mēģinot pēc trijiem. Kad arī nākamā dienā nekas neizdevās, rakstīju e-pastu, kur atbildēja, ka sistēma automātiski!!! izvērtējot pieteikumu un manā gadījumā atbilde ir negatīva. Tad saprotu, ka automātiski nozīmē uz loterijas principa.