www.sudzibas.lv Credit24 Что будет?

Credit24.lv - Что будет?

У меня сейчас возникнет ситуация , когда я не смогу оплачивать/ продлевать кредиты. Что меня ждет в двух словах? у меня ничего нет , кроме моей зарплаты. Которая и то бывает меньше минималки. Сколько судебный пристав сможет забирать максимум , если должен буду трем кредиторам? Помогите советами , поделитесь опытом.

D

ilmaars 19.04.2013

garet

D Driver 19.04.2013

Skolko dolzshen kazdhomu, i v kakoe cislo dolzhen platitj?

D dipset1985 20.04.2013

Bilo vzjato 300 ls + 400 ls+ 440 ls. Blizhaiwijplatez 27.04

M mur 21.04.2013

Pervim delom tebja ozidaet isporcennaja kreditnaja istorija, boljse negde ne smozes vzhatj kredit daze v razmere 10 Ls. Sud mozet snimatj do 50% ot zarplati. A za uklonenie ot oplati sud mozet naznacitj i ugolovnoe nakazanie. Hocu zametitj, cto sama bistrimi kreditami ne razu ne poljzovalasj, no slisala cto tak proishodit.

Likumsargs 21.04.2013

Šādā variantā vienīgais labākais variants ir pagaidām pagarināt un mēģināt kādā bankā paņemt patēriņa kredītu un nomaksāt šos parādus un jaunus netaisīt. Tikai bankā nedrīkst teikt, ka vajag naudu citu kredītu dzēšanai, jo tad būs atteikums 100%.
Ja šie ātrie kredīti ir ņemti uz Swedbankas kontu, tad Swedbankā patēriņa kredītu neprasi, jo atteiks. Swedbanka nedod patēriņa kredītus tiem, kas ņem ātros kredītus.