www.sudzibas.lv Credit24 prātam neaptverami, pilnīgi "laupīšanas" procenti kredītlīnijai

Credit24 - prātam neaptverami, pilnīgi "laupīšanas" procenti kredītlīnijai

Neiesaku nevienam izmantot šīs kompānijas piedāvāto kredītlīniju! Viņu procenti ir prātam neaptverami. Ilustrācijai: no ikmēneša maksājuma 135 euro ļoti ilgu periodu pamatsummas dzēšanai tiek izdalīti tikai 3,00 euro (!) , viss pārējais - procenti. Turklāt sākotnēji, pēc kredīta dzēšanas, viņi ņēmās man sūtīt 0 rēķinus! Tas tika izbeigts, kad pateicu, ka nekavējoties atteikšos no šīs kredītlīnijas (tas ir maksas pakalpojums) .

L laimers 15.06.2018

Jā, procenti ir monstruāli, bet tie nevienam nav noslēpums. Kāpēc turēties pa gabalu? Varbūt kāds tieši vēlas kredītlīniju ar 90% GPL?

L LadyMaxi 23.05.2019

kurš tad? tu?

L LadyMaxi 23.05.2019

Jāvēršas Finanšu Policijā, kaut kas te nav riktīgi.

F Ferry73 12.05.2020

Oky..vajag savākt pret viņiem visus pierādijumus un aiziet..esmu gatavs tiesāties.Ir kaut kas jādara

F Ferry73 12.05.2020

Vel ir tas,ka viņi ar tevi nekomunicē..bandosi