www.sudzibas.lv Credit24 Nepaspēj pacelt klausuli - esi 'melnajā sarakstā'

Credit24 - Nepaspēj pacelt klausuli - esi 'melnajā sarakstā'

Pirms kāda laika pieteicos kredītlinijai 250 eiro, visus maksājumus esmu veikusi laicīgi. Diemžēl, bija nepieciešamība aizņemties lielāku summu, izdomāju ka vieglāk būtu palielināt esošo kredītliniju, nevis ņemt vēl vienu kredītu pie citas kompānijas. Pieteicos mājās lapā un aizgāju uz darbu. Darbā telefonu lietot nedrīkstu, tikai pēc darba beigām pēc 23:00 ieraudzīju neatbildētu zvanu no credit24. Nākamajā darba dienā klusiņam turēju telefonu kabatā, tiklīdz sāka vibrēt, uzreiz gāju malā lai atbildētu. Pacelt nepaspēju, bet uzreiz atzvanīju atpakaļ - izrādās, šo 5 sekunžu laikā, darbiniece jau atzimēja sistēmā, ka aizdevUms ir atteiks un vēlreiz pieteikties es varēšu 'varbūt pēc kaut kāda laika, kad, viņi pateikt nevar'. Biju nelielā šokā, jo ar šo naudu esmu reķinājusies...

Pēc pusotras nedēļas, klienta profilā parādījās iespējas pieteikties vēlreiz , bet atļauta summa tika samazināta par 200 eiro.

Respektīvi, vienigais, pie ka esmu vainīga - ka nepaspēju pacelt klausuli...

TasEsLV 27.05.2017

Esmu diezgan zinošs šajos pakalpojumos un kompānijās tātad - kapēc zvanija C24
1. Pārsniedzi 400 eur limitu , viņiem ir nepieciešams KP! (Konta pārskats) , lai apstiprinātu. tapēc arī tev zvanija lai paprasītu. nosūti uz [slēpt]@credit24.lv un pēctam varēsi 6 mēnešus bez KP pieteikties.
2. problēmas ar identitāti/bankas kontu u.c. iemesli. zvana lai apjautātos kādam nolūkam ņem un varbūt iedot lielāku summu.
3. C24 nenosaka pieejamās summa ,bet gan sistēma. norādi lielākus ienākumus/mazākus izdevumus un palielināsies pieejamā summa (bet pārbaudīts pēc KP tev to)
4. uzmanīgi ar kredītlīniju, vai zināji ,ka katra reize ko izņem papildus tev pie parāda pieskaita aptuveni 4% komisijas maksu. (izdevīgāk ir otra kompānija bez %. bet neaizraujies, tā cilvēki sagrābjas par daudz :) ) c24 ir ,manuprāt, viss izdevīgākie % maksājuma mēnesī ilgtermiņam.

P.s neatbildu par informācijas korektumu, un aktualitāti. tikai mans subjektīvais viedoklis par to periodu kad salīdzinoši nesen darba/studiju/dzīves mērķiem pētiju piedāvājumus.

Kolta 27.05.2017

Varbūt labāk vispār neizmantot ātro kredītu pakalpojumus.

P Pelehe 12.01.2018

Musi valsts lielais sadarbibas partneris ir krediti- cilv.pietrukst ar minimalo algu vai nav darba tad forsas reklaminas visas malaas ir kaa glabsanas plosts cerot ka kadreiz atdos jo ja valsti nebutu atro kreditu cilveki 1 pec otra paliktu uz ielas

L llietotājs 28.05.2017

Nesaprotu kam vispār saistīties ar šiem afēristu kantoriem. Kurus visus kā tarakānus vajadzētu iznīcināt.

P Pelehe 12.01.2018

Priecajies ka neiedeva aizdevumu. Butu to summu palielinajusi nekad netiktu valaa.jo lielaka summa jo ilgak maksasi viniem % neatmaksajot saistibas. Vini pelna jo % ir lielaki ka saprasana bet mums sakuma liekas ka nebus traki-beigaas auzas.